ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


تولید و فروش تیرچه پیش تنیده

تیرچه پیش تنیده تیرچه ای است که از سیم های فولادی با مقاومت 1475 الی 1960 نیوتن بر میلی متر مربع و بتن اعلا با رده مقاومتی c35 و بالاتر به صورت مقطع تی شکل معکوس ساخته می شود.

در تیرچه پیش تنیده سیم ها را پیش از بتن ریزی توسط جک هایی حداکثر تا 65 درصد ظرفیت نهایی خود کشیده و پس از بتن ریزی و بدست آوردن مقاومت اولیه معادل مقاومت 7 روزه بتن و ایجاد پیوستگی مناسب بین فولاد و بتن، رها سازی می شوند تا تیرچه تحت تنش فشاری قرار بگیرد تا تیرچه پیش تنیده تولید گردد.

تیرچه پیش تنیده در واقع قسمتی از سطح مقطع نوار سقف است که در اثر بار بهره برداری تحت تنش کششی قرار گرفته و مقدار پیش تنیدگی آن باید به حدی باشد که تیرچه پیش تنیده هنگام حمل و نقل ، نصب و بتن ریزی و بارهای بهره برداری ترک نخورد.

تیرچه پیش تنیده به طور معمول فاقد میلگرد های عرضی در دو انتهای تیرچه هستند ولی در بعضی از انواع آن برای تقویت مقاومت برشی، دو انتهای تیرچه میلگرد در داخل بتن آن کار گذاشته می شود.

اجرای سقف با استفاده از تیرچه پیش تنیده مشابه اجرای سقف با استفاده از تیرچه های خرپایی است که اکثر پیمانکاران با آن آشنایی دارند و قابلیت استفاده از فوم ، بلوک سیمانی و سفالی را دارا می باشد.

شرکت بتن پیش فشرده ایران( bpico )با مدیریت آقای مهندس اکبر دانشگر فعالیت خود را در زمینه تولید تیرچه پیش تنیده تا 12 متر طول و دال مجوف پیش تنیده یا هالوکور از سال 1348 آغاز نموده و مفتخر است که با 50 سال سابقه( gulden jubilee ) اولین و بزرگترین کارخانه تولید کننده این نوع قطعات در کشور میباشد.شماره های تماس

02144980161 کارخانه

02144980140 فاکس

09127508864 مهندس حیحون

آدرس: تهران کیلومتر 22 جاده مخصوص کرج مقابل پالایشگاه نفت پارس# هشدار #

شرکت بتن پیش فشرده ایران (bpico ) فقط با همین نام فعالیت می نماید و کارخانه و یا شعبه دیگری ندارد.

اخیرا مشاهده شده برخی افراد کلاهبردار اقدام به تولید این نوع تیرچه به صورت دستی کرده اند که بسیار خطرناک می باشد و با اسامی مشابه این شرکت اقدام به فروش مس کنند.

لذا قبل از سفارش تیرچه پیش تنیده حتما با شماره های فوق تماس حاصل کرده و یا درخواست بازدید از خط تولید کارخانه در روز کاری را داشته باشید.

تلفن :  09367241414
منطقه :  زنجان
آدرس :  تهران کیلومتر22 جاده مخصوص کرج روبروی پالایشگاه نفت پارس
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: تولید و فروش تیرچه پیش تنیده
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط