ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


مرکزمشاوره شخصیتی در غرب تهران

عضویت سازمان نظام روانشناسی

و دارای پروانه اشتغال از سازمان نظام روانشناسی به شماره ۳۸۳۷مرکز مشاوره شخصیتی در غرب تهران

آیا زمانی که همسرتان یک کار ناخوشایند و منفی انجام می دهد، توانایی چشم پوشی از رفتار او را دارید؟ گرچه این کار گاهی سخت به نظر می رسد ولی پژوهش های روانشناسی نشان داده است که توانایی چشم پوشی کردن از کارهای ناخوشایند طرف مقابل، از ویژگی زوج های سازگار است. وقتی در قضاوت نسبت به دیگران خوشبین باشید، بخشیدن کارهای ناخوشایند آنها برای شما راحت تر خواهد بود.مثلأ می توانید به خودتان بگویید:«کاری که همسرم کرد برایم مشکل ایجاد کرد با این حال می دانم که منظور خوبی داشته و از نکات مثبت زیادی برخوردار است. پس با این که از این کارش خوشم نیامد ولی می توانم او را ببخشم، با او گفتگو کنم و فرصت دوباره ای به او بدهم».

چون زوج های سازگار، به اعمال مثبت همسران خود ارج می نهند راحت می توانند اعمال منفی آن ها را تحمل کنند. در مقابل زوج های ناسازگار بیشتر به موارد منفی فکر می کنند و زمان زیادی را صرف توجه به جنبه های ناخوشایند همسران خود می نمایند و در درک ویژگی های مثبت آن ها مشکل دارند. این مطالعات نشان می دهند که افرادی که دارای روابط خوب هستند می دانند که چگونه به جنبه های مثبت طرف مقابل ارج نهند.

بسیاری از این مهارت های زندگی زناشویی قابل یادگیری هستند. برای مشاوره در زمینه مشکلات زناشویی و زوجی و مشاوره پیش از ازدواج با ما در ارتباط باشید.

همچنین مشاوره در زمینه فردی و مشکلات شخصیتی، مشکلات بین فردی، افسردگی، اضطراب و وسواس.تماس با خط ثابت از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۱۸۶۸

مشاوره حضوری: 02144129920

تلفن :  02144129920
منطقه :  تهران
آدرس :  تهران - ستارخان
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: مرکزمشاوره شخصیتی در غرب تهران
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط