ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

کلمات کلیدی

خدمات پلی یورتان

خدمات پلی یورتان

لينك سايت اين آگهي

قیمت : تماس بگیرید

تولید و تزریق پلی یورتان

اختراع حاضر روشی برای تولید فوم پلی یورتان قالب گیری شده است که از مرکب پلی سیانات

پلیول/ف کاتالیست و یک عامل اتصال شیمیایی و یک عامل هوادهی برای تزریق مداوم پلی سیانات و ترکیب پلیول و عامل هوادهی طراحی شده است. برای تزریق و قالب گیری از دستگاه تزریق پلی یورتان استفاده شده است که در آن تزریق عامل هوادهی با اندکی تاخیر نسبت به تزریق پلیول و ایزوسیانات انجام می گیرد. خلاقیت این روش در یک مرحله ماده قالب گیری شده فوم پلی یورتان را تولید می کند که دارای پوسته ای جزء با چگالی بالا است که بر روی اجزای ماده قالب گیری شده تشکیل می شود که به آنها نیاز داردو این درحالی است که نسبت های پوسته و قسمت با چگالی بالا و هسته فوم شده می تواند به راحتی متغیر باشد. فرایند مورد نظر در شکل زیر نشان داده شده است.

هد اختلاط تزربق فوم (mixing head)

بر اساس این فرایند دستگاه های هوادهی مختلفی می توانند برای هوادهی فوم پلی یورتان استفاده شوند مانند ماشین هوادهی با فشار پایین که در آن پلیول و پلی ایزوسیانات اندازه گیری شده و با فشار 0.1 تا 5 مگاه پاسال (MPA) (ترجیحا 2 MPa) به هد اختلاط (mixing head) وارد می شوند.

هد اختلاط وسیله ای برای واکنش و اختلاط است که اجزای واکنش را ترکیب و به سمت قالب تزریق می کند و در این قسمت اجزای پلیول و پلی ایزوسیانات با یکدیگر توسط یک میکسر و یک ماشین دمش با فشار بالا که اجزا را از طریق برخورد در فشار 10MPa یا بالاتر (ترجیحا بین 12 تا 25 مگاپاسکال در هد اختلاط) مختلط می کند.

برای اینکه بتوان عامل هوادهی را به این سیستم اضافه کرد لازم است که حداقل یک مخزن حامل ماده هوادهی به اضافه مخزن ایزوسیانات و پلیول در نظر گرفته شده باشد و شامل یک پمپ مستقل که ماده هوادهی را به هد اختلاط انتقال می‌دهد انتخاب شود که قابلیت اندازه گیری و پمپاژ داشته باشد.

ماده هوادهی می تواند مسقیما به داخل هد اختلاط پمپ شود یا همراه با مخلوط پلیول ابتدا وارد یک خط مشترک که قبل از هد اختلاط قرار دارد شده و سپس همراه یکدیگر وارد هد اختلاط شده و مخلوط می‌گردد.

بسیار مهم است که یک شیر تنظیم کننده (or valve) که معمولا به صورت هیدرولیک یا پنوماتیک تحت کنترل یک تایمر یا کنترلر عمل می‌کند در سیستم انتخاب شود که بتواند شروع و پایان پمپاژ ماده هوادهی به هد اختلاط را جدا از ترکیب پلی ایزوسیانات و پلیول کنترل کند و ظرفیت این را داشته باشد که با افزایش‌های 0.1 ثانیه‌ای یا ترجیحا حتی 0.01 ثانیه ای سیستم را کنترل کند. برای رسیدن به این هدف، ترجیحا یک تایمر باید تهیه گردد تا موارد خواسته شده را اعمال کند.

شماره تماس: 02140556893

09391005122

تلفن :  02140556893
منطقه :  تهران
آدرس :  تهران، اسلامشهر، چیچکلو، مجتمع صنعتی آهن کاران، خیابان دوم، پلاک 176
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: خدمات پلی یورتان
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط