ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

سخنرانی دکتر خدادادی

فروش پستی سخنرانی صوتی و تصویری دکتر خدادادی
نسخه mp3-صوتی 1200تومان
نسخه DVD - تصویری 5000تومان
نسخه VCD-تصویری 7000تومان

برای اولین بار در جهان فردی به نام دکتر جمشید خدادادی طب قرآنی را ابداع کرد وی با بیش از 19 سال تحقیق در مورد تغذیه توانست علمی را پایه ریزی کند که مبنای آن قرآن است و با استدلال های روز ارائه می شود .

مجموئه آموزش تصویری تغذیه توسط دکتر خدادادی , بیش از 20 ساعت سخنرانی (10 جلسه-بیست قسمت) در قالب 4 دی وی دی-

قابل اجرا در دی وی دی پلیر های خانگی و کامپیوتر

جمشید خدادادی از سال 1369 پژوهش گسترده ای را در زمینه ی تغذیه انسان آغاز کرده است.مطالعات وی سرانجام به این باور انجامیده که غذای اصلی انسان عمدتا ((گیاه)) و فراورده های گیاهی است و با یک رژیم غذایی مناسب می توان هم از سلامتی خود مراقبت نمود و هم حتی از بسیاری از بیماری های صعب العلاج رهایی یافت .البته در نگاه او ((فراورده های گوشتی)) نیز از اهمیت خاصی برخوردار است.شما با شنیدن درس استاد قطعا در برنامه غذایی خود تحول ایجاد خواهید کرد و خواهید دانست که درمان همه ی بیماری های کوچک و بزرگ توسط غذا امکان پذیر است و همچنین کلیه مطالب توسط خود استاد تست شده و کاملا کاربردی است.

این مجموئه با نام غذای انسان در قرآن نیز ارائه می شود که تفاوتی با این محصول ندارد.


مصاحبه روزنامه کیهان با دکتر خدادادی:

-- اول از همه بگوئید شیوه ابداعی شما برای درمان یک بیماری، فرضاً چند آیه می آورد یا دلیل علمی هم دارد؟دکتر خدادادی : اساس درمان براساس آیات قرآن است اما این اساس کاملا علمی و مطابق با علم روز است.-- یعنی می توانید برای بیمار دلیل علمی بیماری اش را بیان کنید؟دکتر خدادادی : بله کاملا.هم علت علمی و فیزیولوژیکی بیماری قابل بیان است و هم راه حل کاملا علمی آن.-- با یک معرفی کوتاه چطورید؟دکتر خدادادی : جمشید خدادادی هستم، سرهنگ نیروی هوایی که از ۱۳۵۵ وارد نیروی هوایی شدم و دوره هواپیمایی فوق مدرن F--14 را در ایران گذراندم، ز ۱۳۵۷ هم شروع کردم به تدریس موتور جت تا به امروز.

در کنار کارم ۱۴ سال است که تحقیقات قرآنی انجام می دهم و مبتکر و بنیانگذار طب قرآنی در جهان هستم و عضو جامعه مخترعین و مبتکرین ایران و دارای دو دیپلم افتخار یکی در طب و دیگری در صنعت هواپیمایی.-- اولین ویژگی برتر طب قرآنی چه چیزی است؟دکتر خدادادی : طب قرآنی از همه طب های رایج در جهان، سریع تر جواب می دهد.مثلا اوریون ۳ روزه درمان می شود، هلیکو باکتر معده ۳ روزه، پرکاری کم کاری تیروئید ۱۵ روزه، میگرن یک هفته ای.

ضمن اینکه در این شیوه برخلاف طب امروز علت بیماری کاملا کشف شده و به طور کامل درمان می شود.-- قبل از اینکه جلوتر برویم، یک سؤال و آن هم اینکه چطور متخصص جت مدرن سراغ طب قرآنی رفت؟دکتر خدادادی : سال ۱۳۶۸ موقعی که قطعنامه ۵۹۸ پذیرفته شد، تعدادی افسر از طرفUN آمدند ایران، من هم از طرف نیروی هوایی به عنوان افسر رابط اعزام شدم به منطقه.

یکی از افسرانی که برای آموزش از یوگسلاوی آمده بود فردی بود به نام «دیوید اویچ»، ایشان دارویی به همراه خودش داشت به نام «پراپولیز» که هر بیماری ای که پیدا می کرد از همین دارو برای درمانش استفاده می کرد.

وقتی مواد اولیه این دارو را بررسی کردم دیدم در کشور ما فوق العاده زیاد یافت می شود اما متأسفانه هیچ استفاده ای از آن نمی شود.-- دارو را به شما هم داد؟دکتر خدادادی : بعد که این آقا رفت یوگسلاوی، برای من قطره و پماد این دارو را فرستاد.کنجکاو شدم و مراجعه کردم به کتاب قانون بوعلی سینا و دیدم که بوعلی در جلد دوم این کتاب، طرز تهیه قرص این دارو را هم کامل بیان کرده است.

سه ماه فکرم دائم مشغول بود، تا اینکه به فکرم رسید اگر قرآن معجزه است حتماً باید در زمینه بیماری ها و درمان حرف هایی برای گفتن داشته باشد.

-- پس اینطوری استارت خورده شد؟دکتر خدادادی : بله، شروع کردم به مطالعه و تحقیق و بیش از ۱۶۰ آیه از قرآن را در این زمینه پیدا کردم و شگفت آور بود که هر روز دریچه های جدیدتری به روی من باز می شد.

البته دراین مدت به مطالعه طب قدیم و طب جدید هم پرداختم و در بسیاری از کنفرانس های علمی و پزشکی شرکت کردم و الان ۵ سال است که من این علم را در دانشگاه ها تدریس می کنم.-- شاگردهای شما معمولاً چه کسانی هستند؟دکتر خدادادی : خب دانشجوهای رشته های مختلف و بسیاری از پزشکان دراین کلاسها حضور داشته اند.

--بیمارهای شما معمولاً چه کسانی هستند؟دکتر خدادادی : معمولاً بیمارانی می آیند سراغ من که تمام مراحل پزشکی را طی کرده اند و وقتی به نتیجه نمی رسند و یا حتی دکترها و بیمارستانها از آن ها قطع امید می کنند، می آیند پیش من.

حتی خیلی از این بیماران را خود پزشکان می فرستند تا آخرین تیر را هم امتحان کنند.

--طب قرآنی یعنی چه؟یعنی در آیات قرآن علت و روش درمان مثلاً یک بیماری ذکر شده است؟دکتر خدادادی : بله، یکی از جنبه های اعجاز قرآن، دیدگاه های آن درمورد بیماری ها و پیشگیری از تمام بیماری هاست.

در سوره روم، آیه ۳۰ اگر دقیق بررسی کنید، درمان و پیشگیری همه بیماری ها آمده است.

خداوند درقرآن می فرماید هیچ خشک و تری نیست مگر اینکه درقرآن باشد،با همچین ادعایی چطور می شود در زمینه درمان انسان بی نظر باشد.

-- اساس این طب چه چیزی یا چیزهایی است؟دکتر خدادادی : فقط تغذیه و نه هیچ داروی دیگری.خداوند می فرماید زمانی انسان را کرامت دادیم که غذای پاک به او دادیم.

شعار اساسی قرآن این است: غذای انسان داروی انسان است و داروی انسان غذای انسان است.

-- و بیماری ها فقط به خاطر تغذیه اشتباه اند؟دکتر خدادادی : تمام بیماری ها از نظر قرآن به خاطر اشتباهات خود انسان و تغذیه نامناسب او به وجود می آیند.هیچ حیوانی به طور غریزی تغذیه خودش را عوض نمی کند، هیچ جانور گوشتخواری حتی در فرط گرسنگی گیاه خوار نمی شود.

بنابراین در طبیعت هیچ حیوانی بیمار نمی شود مگر حیواناتی که با انسان در ارتباط اند.انسان تنها موجودی است که تغذیه خودش را این همه دستکاری کرده و امروز به پیتزا و سوسیس و کالباس رسیده است.

پزشکان امروز معتقدند غذا هیچ ربطی به بیماری ندارد و در واقع طب قرآنی فقط از طریق تغذیه و نوع غذا عمل می کند.

-- پس یک جورهایی می شود گفت طب شما، دخالتی درکار پزشکان امروز نمی کند؟دکتر خدادادی : دقیقاً همین طور است و ما همیشه به آقایان پزشک می گوئیم که شما داروی خودتان را بدهید، ما هم شیوه تغذیه مان را.

منتها کسی که این شیوه تغذیه را اجرا کرد، دیگر محتاج دارو نمی شود.

--طبق صحبت شما اگر کسی این شیوه تغذیه قرآن را عمل کند، نباید اصلاً مریض شود؟دکتر خدادادی : اگرانسان غذای خودش را مصرف کند، اصلاً بیماری برای بدن او مفهوم ندارد.من خودم کسی بودم که هر سال ۲۴ ساعت دربیمارستان بستری می شدم به خاطر مسمومیت های غذایی و مشکلات معده، الان ۱۴ سال است که خودم و خانواده ام یک قرص هم مصرف نکرده ایم.

بیماران من الان ۵ سال است که نیازی دیگر به دکتر و دارو ندارند و این شگفتی قرآن است.

-- می توانید دلیل علمی تری برای من بیاورید؟می خواهم بدانم شمایی که این سیستم تغذیه را عمل می کنید، ویروس و یا میکروب وارد بدن تان نمی شود؟دکتر خدادادی : ببین، ویروس و میکروب وارد هر بدنی می شود.مثل این است که در محیط کاری شما دو نفر سرما می خورند اما سه نفر نمی خورند.

ویروس وارد بدن آدم سالم هم می شود اما شرائط بدن او برای رشد و بقای ویروس یا میکروب مناسب نیستند برای همین ویروس دفع می شود.

شما اگر غذایی مصرف نکنی که ویروس ها از آن تغذیه کنند و زمینه رشد آنها را فراهم کند، به هیچ وجه بیمار نمی شوی.در آزمایشگاه های پزشکی برای کشت میکروب از پنج عامل استفاده می کنند که عبارتند از آب گوشت، خون، آگار، خون آگار و شکلات.

آیات قرآن را که بررسی می کنی می ...

تلفن :  منقضی شده
منطقه :  اصفهان
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: سخنرانی دکتر خدادادی
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :
فوق دیپلم کامپیوتر چاي كتاب قانون بوعلي سينا تدريس شكر تحقیق میگرن فروش كتاب

آگهی های مرتبط