ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


مرکز مشاوره قبل از ازدواج در غرب تهران

مرکز مشاوره قبل از ازدواج در غرب تهرانمرکز مشاوره دنیا رضایی

نظام روانشناسی:۳۸۳۷

رابطه زناشویی یک ارتباط انسانی منحصر به فرد است که با هیچ یک از روابط بین فردی دیگر قابل مقایسه نیست. فقط در این شکل از ارتباط است که تمام ابعاد زیستی، معنوی، اجتماعی و عاطفی انسان مورد توجه قرار می گیرد.

رابطه ی زناشویی دارای مراحل رشد و تکامل است. این رابطه معمولاً از دوره ی ماه عسل توأم با شور و شوق و انتظارات سطح بالا به دوره ی سرخوردگی و سازگاری متقابل و در نهایت به دوره ی آرام پذیرش و عشق پخته منتهی می شود. زوج هایی می توانند به مرحله ی پخته تر و کامل تر رابطه ی زناشویی وارد شوند که از مهارت های لازم برخوردار هستند.

مطالعات نشان می دهد که زوج هایی که فاقد این نوع مهارت ها هستند، گرفتار مشکلات زناشویی می شوند و رضایت زناشویی آنان کاهش می یابد که به نوبه خود زمینه را برای بروز مسائل حادتر از جمله طلاق فراهم می سازد.

با توجه به روند رو به افزایش نارضایتی زناشویی و پدیده طلاق در کشور ما، اهمیت و ضرورت مشاوره با روانشناسان صاحب صلاحیت بیش از پیش محرز می شود.

جهت انجام مشاوره تلفنی خانواده، زوجی، پیش از ازدواج، شکست های عاطفی، افسردگی، اضطراب، وسواس، مشکلات شخصیتی، کمال گرایی یا عدم اعتماد به نفس با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما با خط ثابت از سراسر کشور 9099071868شماره تماس جهت مشاوره تلفنی  روانشناسی از تهران 46091940مشاوره حضوری: 02144129920

تلفن :  02144129920
منطقه :  تهران
آدرس :  تهران - ستارخان
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: مرکز مشاوره قبل از ازدواج در غرب تهران
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط