ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

کلمات کلیدی

یکپارچگی آنتی ویروس سیمانتک و نرم افزار DLP سیمانتک - 02166932635

یکپارچگی آنتی ویروس سیمانتک و نرم افزار DLP سیمانتک - 02166932635محافظ اطلاعات سیمانتک (MIP) پروسه علامت گذاری، رمزنگاری و مدیریت حقوق دیجیتالی را انجام می دهد و کاری می کند که صرفنظر از مکان دستگاه گیرنده، فقط خود گیرنده داده های حساس را دریافت و باز کند. یکپارچگی با سیستم DLP سیمانتک ،این تکنولوژی بی نظیر مایکروسافت را بهتر هم می کند. DLP از قواعد مختلف استفاده می کند تا داده های حساس را علامت گذاری کند. بعد MIP هم پروسه خود، اعم از مدیریت حقوق دیجیتالی و رمزنگاری داده را انجام می دهد. محتوای خروجی از این سیستم، هویت امنی خواهد داشت و فقط اشخاص خاصی قادر به باز کردن آن خواهند بود. حقوق دیجیتالی هر جا که داده حساس برود، آن را دنبال خواهد کرد، حتی اگر توسط دستگاه کاربر دانلود شده باشد.

ساخت، گسترش و حفظ قوانین DLP برای کاهش حتمی ریسک از دست رفتن داده، حیاتی است. با توجه به اینکه داده ها همه جا هستند و با سیستم های مختلفی کنترل می شوند (مثل کاربر نهایی، حافظه، شبکه و ابر)، محافظت مداوم با چالش های زیادی روبرو می شود. بدون یکپارچگی، ممکن است مجبور شوید که برای یک داده، دو قاعده تعریف کنید، یکی برای پردازش ابری و یکی برای درون سازمان. با یکپارچگی سیستم DLP، شما فقط یک بار قواعد را تعریف می کنید.

برای محافظت ابری، سیستم CASBسیمانتک یک بخش دیگری از این یکپارچگی است. سیستم CloudSOC ما امکان تداوم اجرای قواعد را (مثل یک بزرگراه قواعد) از اول تا هسته اصلی شبکه شما، فراهم می کند. در ادامه دو مثال را آورده ایم:

یک پیمانکار توسعه عملیات، یک اپلیکیشن را پیکربندی اشتباه می کند و این باعث نشت داده ها به بیرون از سازمان می شود که اتفاق دور از ذهنی هم نیست. سرویس های ابری مختلفی مثل Amazon Web Services و MicrosoftAzure موارد استفاده زیادی دارند و این باعث نشت اطلاعات PII و عدم پیروی از قوانین می شود. سیستم CWA سیمانتک به طور مداوم منابع ابری را زیر نظر می گیرد و اصلاحاتی را که پیروی از آن ها توسط مدیر ساده باشد را اجرا می کند. این یکپارچگی، امکان ارسال اطلاعات به CloudSOC برای مدیریت متمرکز را فراهم می کند.

این اتفاق غیر معمول نیست که کاربران بخواهند با دستگاهی خارج از مدیریت IT، بخواهد به اپلیکیشن های ابری یک سازمان دسترسی داشته باشد. این دستگاه های مدیریت شده می توانند متعلق به پیمانکاران، فروشندگان یا حتی خود کارمندانی باشد که دستگاه خود را به محل کار آورده اند.

کار شما این است که قواعد دسترسی امن و ZTNA را اجرا کنید. این قواعد به صورت معمول روی دستگاه های مدیریت شده از طریق یک CASB عملی می شود. برای این دستگاه های مدیریت نشده، یک افزونه حیاتی مورد نیاز است: درگاه انعکاس سیمانتک. وقتی یک دستگاه مدیریت نشده وارد سیستم می شود، بخش کاربر به طور یکپارچه به یک مخزن ایزوله شده که در یک مرورگر راه دور اجرا شده، هدایت می شود که فعالیت کاربر راه دور را “منعکس” می کند و به طور مداوم ترافیک را هم زیر نظر می گیرد. نتیجه این سیستم اجرای کنترل های امنیتی روی دستگاه های مدیریت، بدون مدیر است و در این بین تجربه کاربری هم بدون تداخل باقی خواهم ماند.

همزمان با شفاف شدن نقش کاربران ممتاز در معرض خطر و اطلاعات محرمانه، مقامات نظارتی و حسابرسان توجه خود را روی کنترل هایی متمرکز کرده اند که سازمان ها برای کاهش ریسک باید از آن ها استفاده کنند. بنابراین، سازمان ها تحت نظارت های مداوم برای امنیت داده و استانداردهای مختلف هستند که به معنای افزایش حسابرسی و کنترل روی دسترسی کاربران ممتاز است.

دانستن اینکه چه کسی به چه داده ای دسترسی دارد، به شما کمک می کند که کاربران بد را شناسایی کنید. سیستم PAM سیمانتک، دسترسی به دستگاه های مدیریت شده ای مثل سرورها، دستگاه ها و سوییچ ها را کنترل، حسابرسی و ضبط می کند. سیستم IGA از طریق یک رابط کاربری بصری، دسترسی همه جانبه ای را برای مدیریت به شما می دهد. این سیستم همچنین پروسه صدور و لغو مجوزها را خودکار می کند. قابلیت های خود خدمتی کاربران از طرفی، بار مسئولیت مدیریت داده ها را کم می کند.

یکپارچگی بین سیستم PAM و IGA به شما این امکان را می دهد که بدانید چه کسی به چه داده ای دسترسی دارد و مدل دسترسی با کمترین امتیاز را ارائه دهید که خود یک رویه حیاتی در استراتژی بدون اعتماد است. این یکپارچگی همچنین با فراهم کردن مدرک برای حسابرسانی که به همه حساب های ممتاز دسترسی دارند، پیروی از قوانین سازمان شما را به طرز چشمگیری بهبود می بخشد.

چرا یکپارچگی برای یک استراتژی امنیت سایبری مهم است؟ یکپارچگی را به صورت تار عنکبوتی در نظر بگیرید که برای محافظت از شما در هم تنیده شده است. شما می توانید به صورت جداگانه محصولات امنیتی را به کار بگیرید ولی نتیجه آن مجموعه ای از تکنولوژی هایی می شد که به سختی مدیریت می شود و همچنین ممکن است باهم کار نکنند. هرگونه شکاف بین دیوار محافظتی شما، می تواند راهی برای نفوذ مجرمان اینترنتی باشد.

آنتی ویروس تحت شبکه سیمانتک، وظیفه خطیر یکپارچگی محافظت از شما را به عهده می گیرد تا شما بتوانید تعادل درستی بین محافظت از داده های شخصی کاربر و آزادی کار کارکنان ایجاد کنید. شما می توانید هر دو را داشته باشید.

کلمات کلیدی:

ویروس کش اندروید، ویروس کش رایگان، ویروس کش آنلاین، ویروس کش آنلاین رایگان، نمایندگی سیمانتک، نمایندگی سیمانتک تهران، نمایندگی سیمانتک در تهران، نمایندگی سیمانتک در ایران، نماینده سیمانتک، ارزان تری لایسنس سیمانتک، آنتی ویروس آمریکایی، آنتی ویروس اروچایی، آنتی ویروس قابل آپدیت، قابلیت بروزرسانی آنتی ویروس، دانلود آنتی ویروس، ویروس کش، سیمانتک ایران، سیمانتک برای ویندوز 7، سیمانتک اند پوینت، سیمانتک جدید، سیمانتک تحت شبکه، سیمانتک وب، سیمانتک بک آپ، سیمانتک آنتی ویروس دانلود، سیمانتک End Point، آنتی ویروس اوریجینال، فروش لایسنس آنتی ویروس، فروش آنتی ویروس، نمایندگی آنتی ویروس، فروش لایسنس تحت شبکه سیمانتک، نمایندکی سیمانتک، لایسنس سیمانتک، پایین ترین قیمت لایسنس سیمانتک، آپدیت آنتی ویروس، آموزش آنتی ویروس، سایت آنتی ویروس، دانلود آنتی ویروس سیمانتک برای ویندوز، سیمانتک برای اندروید، سیمانتک اند پوینت، پک آنتی ویروس، آنتی پایین ترین قیمت لایسنس سیمانتک، لایسنس اصلی سیمانتک، تشخیص اصالت سیمانتک، آنتی ویروس، آنتی ویروس تحت شبکه، تجهیزات شبکه، آنتی ویروس Nod32، آنتی ویروس مایکروسافت، آنتی ویروس آویرا، آنتی ویروس رایگان، آنتی ویروس اندروید، آنتی ویروس آنلاین، آنتی ویروس دانلود، آنتی ویروس نود 32، آنتی ویروس سیمانتک، آنتی ویروس سیمانتک 2013، آنتی ویروس سیمانتک 2012، آپدیت آنتی ویروس سیمانتک، آنتی ویروس Symantec، آموزش آنتی ویروس سیمانتک، آپدیت آنتی ویروس سیمانتک، Symantec Antivirus، سایت آنتی ویروس سیمانتک، دانلود آنتی ویروس سیمانتک، آنتی ویروس سیمنتک، سیمنتک، سیمنتک، نمایندگی سیمانتک، نماینده سیمانتک، نمایندگی آنتی ویروس سیمانتک در ایران، Symantec Distributor، فروش آنتی ویروس سیمانتک، ویروس کش قوی، ویروس کش آنلاین، آنتی ویروس اوریجینالآدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت، کوچه امینیان، شماره 2، واحد 17

تلفن :  02166932635 – 02166932688
منطقه :  تهران
آدرس :  تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت، کوچه امینیان، شماره 2، واحد 17
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: یکپارچگی آنتی ویروس سیمانتک و نرم افزار DLP سیمانتک - 02166932635
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط