ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

کلمات کلیدی

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


میکاپ آرتیست در تهران

میکاپ آرتیست در تهران

بهترین عروس سرای تهران سالن زیبایی مادر

22612517 و 09121996418سالن زیبایی مادر افتخار دارد تا پیرو قوانین و ضوابط فنی و حرفه ای آرایشگاه ها در زمینه آرایش و پیرایش و آموزش تکنیک های زیبایی بخشی از تجربه های خود را از طریق این وبلاگ در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

این آرایشگاه به عنوان یک سالن زیبایی در زمینه آرایش و پیرایش مشغول به کار است که همواره فعالیت خود را ادامه داده است.ما در سالن زیبایی مادر در سه بخش مختلف در خدمت مراجعه کنندگان محترم می باشیم.1. بخش کیفیت و ارائه خدمات به روز . خدمات آموزشی2. بخش توسعه ارایشگاه و به روز کردن تمامی پرسنل سالن3. بخش بازاریابی که از طریق همایش های گوناگون در شهر تهران و اطراف تهران این بخش را هموار نموده استاین بخش ها همگی پایه های یک موسسه زیبایی با کیفیت بالا را تشکیل داده است که با توجه به نیاز آرایشگران و داوطلبان خواسته های آنان را عملی می نماید و تمامی سعی و تلاش این سالن کسب رضایت مراجعه کنندگان است.

خدمات ویژه سالن زیبایی مادر:

پاکسازی،آبرسانی،ماساژ،ماساژ درمانی ،الکترولیزر،پیرسینگ

در زمان های قدیم یکی از مهمترین روش های درمان خستگی روح ، جسم و ریلکس شدن انسان ماساژ درمانی بوده است که البته درمان بسیاری از مشکلات روحی و جسمی هم می باشد که به علت بهداشتی نبودن در حد زیادی از خاطر مردم رفته است ولی امروزه با پیشرفت علم همان روش ها را در دستگاه های مکانیزه و پیشرفته به صورت کاملاٌ بهداشتی اعمال نموده اند.

تلفن :  02122612517
منطقه :  تهران
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: میکاپ آرتیست در تهران
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط