ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

کلمات کلیدی

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


مشاوره خیانت در تهران

مشاوره خیانت در تهران

اگر شما هم یکی از قربانیان بی وفایی یا خیانت زناشویی هستید، اکنون در سراشیبی مسیر زندگیتان قرار گرفته اید. اغلب زوج هایی که چنین مشکلی دارند، معتقدند که تا به حال هیچگاه چنین هیجانات شدیدی را تجربه نکرده بودند. آن ها احساس خشم، افسردگی، ترس، گناه، تنهایی و شرمساری می کنند.

همسری که مورد بی وفایی قرار گرفته است، همیشه از خودش می پرسد: «چطور توانست چنین کاری با من بکند؟ چطور توانست به من خیانت کند و بارها و بارها به من دروغ بگوید؟ هرگز دیگر نمی توانم به او اعتماد کنم».

وقتی زوجی چنین هیجانات شدیدی را تجربه می کند، پرسش اساسی این است که آیا بهبود اوضاع و رفع اختلافات زناشویی امکان پذیر است یا خیر. چطور قادر به بهبود این درد و ناراحتی خواهیم بود؟ حتی در صورت بهبود، آیا قادریم با خاطره ی این خیانت به زندگی مشترک ادامه دهیم؟ آیا می توانیم دوباره به یکدیگر اعتماد کنیم؟ آیا می توانیم دوباره عاشق یکدیگر شویم؟

در روانشناسی راهبردهایی برای این مشکلات طراحی شده است. راهی که به بهبود منجر می شود، بسیار باریک است، و تا وقتی زوج ها چنین راهی را پیدا نکنند، فاجعه ی بی وفایی ممکن است اثر تخریبی دائمی داشته باشد و اغلب به فاجعه ای عمیق تر، یعنی طلاق منجر شود.

جهت انجام مشاوره در زمینه مسائل زوجی، خانوادگی، بی وفایی زناشویی، شکست عشقی، مشکلات فردی و شخصیتی، روابط بین فردی، افسردگی، اضطراب، وسواس و مشاوره قبل از ازدواج با ما در تماس باشید.مشاوره تلفنی روانشناسی با قیمت مناسب، تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۱۸۶۸مشاوره تلفنی از سراسر کشور: ۴۶۰۹۱۹۴۰-۰۲۱

تلفن :  02144129920
منطقه :  تهران
آدرس :  تهران - ستارخان
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: مشاوره خیانت در تهران
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط