ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


مشاوره تلفنی اضطراب

مشاوره تلفنی اضطراب

همه ما در مواقع مختلف زندگی احساس اضطراب می کنیم. برخی از رویدادهای زندگی ما را متقاعد می کنند که واقعاً در وضعیت خطرناکی هستیم، در این شرایط، اضطراب واکنشی طبیعی است. بنابراین داشتن اضطراب نه تنها اشکالی ندارد، بلکه در طول فرآیند مقابله به شما نیرو می بخشد. اضطراب زمانی مشکل ساز است که شما بدون دلیل موجه، احساس ناراحتی و تنش کنید، در نتیجه بی جهت دچار رنج و عذاب می شوید، زیرا بدن و ذهن شما برای دفع خطر یا تهدیدی که به طور اشتباه برای خود ایجاد کرده اید، برانگیخته می شود. یا زمانی که میزان اضطراب با موقعیت تناسب ندارد و اضطراب شما شدت بیشتری نسبت به موقعیت دارد.

   اولین قدم در مقابله با اضطراب شناخت علایم اضطراب است. وجود مجموعه ای از علایم بدنی، ذهنی و روانی ما را متوجه می کند که مضطرب هستیم.

علایم جسمی: تپش قلب، تنگی نفس، بی اشتهایی، تهوع، بی خوابی، تکرر ادرار، چهره برافروخته، تعرق، اختلال در گفتار و بی قراری.

علایم روانشناختی: عصبی بودن، بی طاقتی، نگرانی، هشیاری افراطی، وحشت زدگی، دلواپسی، افسردگی، تنیدگی، هیجان زدگی، اختلال در حافظه و تمرکز، کمرویی.

هر چه تعداد بیشتری از این نشانه ها را داشته باشید و آن ها را با شدت بیشتری تجربه کنید لزوم مشورت با یک روانشناس بیش از پیش آشکار می شود. 

جهت انجام مشاوره تلفنی روانشناسی در زمینه اضطراب، ترس، فوبیا، افسردگی، وسواس، مشکلات بین فردی، عدم اعتماد به نفس، مشکلات زوجی و مشاوره پیش از ازدواج با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما با خط ثابت از سراسر کشور 9099071868شماره تماس جهت مشاوره تلفنی  روانشناسی از تهران 46091940مشاوره حضوری: 02144129920

تلفن :  02144129920
منطقه :  تهران
آدرس :  تهران - ستارخان
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: مشاوره تلفنی اضطراب
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط