ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

مجموعه عظیم آموزش جامع مایا Maya شرکت Digital Tutors سال 2008 - بیش از 280 ساعت آموزش ویدئویی حرفه ای تمامی مباحث+ نرم افزارهای مربوطه و تمامی پلاگین

مجموعه عظیم آموزش جامع مایا Maya شرکت Digital Tutors سال 2008 - بیش از 280 ساعت آموزش ویدئویی حرفه ای تمامی مباحث+ نرم افزارهای مربوطه و تمامی پلاگین

لينك سايت اين آگهي

قیمت : 18/000 تومان

محتویات این بسته آموزشی جامع و عظیم به این شرح است :

تمامی 64 مبحث اصلی یا 150سی دی آموزشی اورجینال شرکت Digital Tutors( گنجانده شده در 20 دی وی دی بدون هیچ گونه کاستی و بدون فشرده سازی ) که مشتمل بر270 ساعت آموزش جامع، کامل و حرفه ای Maya - مایا به صورت کاملا مالتی مدیا می باشد.شامل تمامی مباحث آموزشی مقدماتی، مباحث مختلف مدلسازی یا Modeling ، مباحث مختلف خلق شخصیت یا Rigging ، مباحث مختلف خلق کارتون و شخصیت های کارتونی ، مباحث مختلف ساخت انسان دیجیتالی Digital Humans ، مباحث مختلف رندرینگ Rendering ، مباحث مختلف دینامیک ها Dynamics و مباحث مختلف Texturing و ....
کلکسیون بی نظیر و بسیار ارزشمند از تمامی پلاگین های مطرح مورد نیاز Autodesk Maya نسخه های 6 تا 2008 - در حدود 55 پلاگین کمیاب و گرانقیمت !

دی وی دی آموزشی جامع "آموزش کلیات مایا از شرکت لیندا Lynda.com - Maya 2008 Essential Training" بیش از 10 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا مقدماتی مایا!

نسخه کامل و کاملا اکتیو شده نرم افزار Autodesk Maya 7.0 , 8.0 , 8.5 و حتی 2008 که هر سه برگرفته شده از دی وی دی های اورجینال این محصولات هستند !نسخه 2008 این محصول عینا برگرفته از دی وی دی اورجینال است و شامل تمامی Extra ها و Tutorial هاست !

36 کتاب الکترونیک مرتبط با آموزش نرم افزار مایا !

نرم افزار های مطرح و گرانقیمت انیمیشن سازی دنیا مشتمل بر چند هزار دلار ارزش مادی !


محتویات کامل 20 دی وی دی ارزشمند مجموعه عظیم و بی نظیر آموزشی مایا

- دی وی دی شماره یک - مبحث مقدماتی یک : DVD 1 - Introduction 1

Introduction to Maya, 2nd Edition - مجموعه آموزشی مقدمات مایا، مجموعه ای کامل و مقرون به صرفه برای صرفه جویی در زمان در یادگیری هرچه سریعتر و ساده تر کلیات مایا در قالب چهار سی دی آموزشی مشتمل بر بیش از 9 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا !

Introduction to Animation in Maya - مجموعه آموزشی مقدمات انیمیشن سازی در مایا که راهنمایی ها و آموزش های ضروری برای هنرمندانی که به یادگیری انیمیشن سازی در مایا علاقه دارند را می کند.بیش از 5 ساعت و نیم آموزش مالتی مدیا در قالب دو سی دی !

Introduction to Modeling in Maya - مجموعه آموزشی مقدمات مبحث مدل سازی در مایا که آموزشی جامع و کامل را برای هنرمندان و علاقمندان به این مبحث ارزشمند در انیمیشن سازی فراهم می کند .بیش از 5 ساعت آموزش مالتی مدیا در قالب دو سی دی !- دی وی دی شماره دو - مبحث مقدماتی دو : DVD 2 - Introduction 2

Introduction to Rigging Maya - مجموعه آموزشی مقدمات شخصیت سازی و Rigging و راهنمایی کامل برای یادگیری این مبحث در انمیمیشن سازی مایا است .بیش از 6 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا در قالب 3 سی دی .

Introduction to Dynamics in Maya - آموزش های جامع مقدمات و کلیات امور دینامیک که راهنمایی جامع برای انجام شبیه سازی ها در انیمیشن ساز مایا است .این بخش از 5 ساعت و سی دی دقیقه آموزش مالتی مدیا در قالب 3 سی دی تشکیل شده است .

Introduction to Lighting in Maya - مجموعه آموزشی مقدمات نورپردازی در مایا که راهنمایی کامل برای یادگیری تمامی کلیات لازم برای انجام اور نورپردازی در انیمیشن است .بیش از 3 ساعت آموزش در قالب یک سی دی .

Introduction To Maya Animation Walk Cycle - آموزش کامل مقدمات و کلیات چگونگی راه رفتن شخصیت ها در انیمیشن و به کارگیری این امر در ساخت پروژه های مختلف در قالب آموزشی مالتی مدیا بیش از 2 ساعت و سی دقیقه ای در قالب یک سی دی .- دی وی دی شماره سه - مبحث مقدماتی سه : DVD 3 - Introduction 3

Introduction to Maya Paint Effects - آموزش جامع و کامل کلیات چگونگی استفاده از افکت های نقاشی در مایا به گونه خلاقانه و هنرمندانه !عالی برای علاقمندان سطوح مقدماتی و متوسطه به دلیل وجود فایل های پروژه و آموزش طبق آن .بیش از 7 ساعت آموزش مالتی مدیا در قالب سه سی دی همراه با سورس پروژه ها.

Introduction to Maya nCloth - آموزش مقدماتی و عمقی شبیه سازی و خلق لباس های گوناگون در محیط مایا که تمامی تکنیک های این امر را با تمرین های مختلف ساخت لباس های مختلف برای شخصیت های گوناگون به شما آموزش می دهد .مشتمل بر بیش از 3 ساعت و سی دقیقه آموزش مرحله به مرحله براساس پروژه ها و سورسهای موجود !عالی برای آن دسته علاقمندانی که به تازگی با مبحث خلق لباس یا nCloth قصد آشنایی دارند .

Introduction to Hypershade - آموزش کلیات و مقدمات Hypershade یا تکنیک های مختلف رندرینگ و اصول آن در مایا که کاربر به خوبی می تواند توان خود را در خلق جلوه های بصره هرچه قوی تر افزایش بخشد .بیش از 2 ساعت و سی دقیقه آموزش در قالب یک سی دی همراه با سورس پروژه ها !

Introduction to MEL - آموزش مقدماتی، جزئی و مرحله به مرحله برای درک هرچه بهتر و کاربرد کامل تر هنر MEL یا Maya Embedded Language در انیمیشن سازی مایا .با بیش از 2.5 ساعت آموزش مالتی مدیا عالی برای تازه کارهای این مبحث و حرفه در قالب یک سی دی.

Python Scripting in Maya - آشنایی کامل و مقدماتی با مبحث Python Scripting و آغاز کار با قابلیت های متنوع و فوق العاده این فن که طی تمارین و آموزش های کامل همراه سورس های کامل پروژه ها صورت می گیرد، شمارا با این برنامه و اسکریپت نویسی نوین آشنا می سازد .در حدود سه ساعت و پانزده دقیقه آموزش جامع مالتی میدا در قالب یک سی دی .

The Artists Guide to MEL - آموزش کامل علاقمندان برای استفاده از هنر MEL و بهره گیری از خلاقیت های خاص این حرفه در مایا .مشتمل بر بیش از 4 ساعت آموزش مالتی مدیا همراه بر اساس سورس پروژه ها در قالب یک سی دی .

- دی وی دی شماره چهار - مبحث مدل سازی یک : DVD 4 - Modeling 1

Set Dressing and Design in Maya - راهنمایی جامع و کامل برای آموزش عمقی لایه ها و طراحی های گوناگون چه منظره و چه شی در مایا که کلیات و برای کاربا تکنیک های این مبحث را برای پردازش هر چه زیبا تر یک صحنه و لوکیشن به کاربر می دهد.بیش از 3 ساعت و چهل دقیقه آموزش مالتی مدیا بر اساس سورسهای پروژه ها در قالب دو سی دی .

Maya Modeling Techniques: Automotive - راهنمایی کامل، جامع و بی همتا برای مدل سازی و طراحی اتومبیل عالی برای متخصصین و مهندسین این حرفه یعنی اتومبیل سازی، فیلم سازی، بازی سازی و ... بیش از 10 ساعت آموزش جامع بر اساس سورس پروژه ها !

Add-On: Street Racer Kit - یادگیری کلیات و آموزش جامع تغییرات و جزئیات و آپشن های مختلف یک خودرو در آموزش جامعی بیش از سه ساعت عالی برای کاربران متوسطه مایا .

- دی وی دی شماره پنج - مبحث مدل سازی دو : DVD 5 - Modeling 2

Photorealistic Car Modeling in Maya - آموزش جامع تکنیک های مدل سازی در طراحی داخلی و خارجی اتومبیل برای ساخت اتومبیل های هر چه زیباتر و واقع گرایانه تر چه در طراحی واقعی و چه برای استفاده مجازی .بیش از 9 ساعت آموزش کامل مالتی مدیا بر اساس سورس پروژه ها عالی برای کاربران متوسطه در قالب 4 سی دی.

Urban Environment Creation in Maya - طراحی جامع محیط های بیرونی شهری و انواع مباحث Modeling و Texturing مرتبط با این مبحث که در صنعت فیلم سازی، بازی سازی، انیمیشن سازی و معماری فوق العاده کاربرد دارد !بیش از 6 ساعت آموزش کامل مالتی مدیا در قالب 2 سی دی .- دی وی دی شماره شش - مبحث مدل سازی سه : DVD 6 - Modeling 3

Maya Modeling Techniques: Interiors - آموزش جامع و کامل تکنیک های مدل سازی مایا که کلیات چگونگی مدل سازی یک محیط داخلی را برای انیمیشن که قابل استفاده برای فیلم سازان، انیمیشن سازان، بازی سازان و معماران می باشد را آموزش می دهد .بیش از 5 ساعت آموزش مالتی مدیا بر اساس سورس پروژه ها و دو سی دی .

Maya Modeling Techniques: Werewolves - آموزش جامع و کامل تکنیک های مدل سازی مایا برای یک مدل سازی سازماندهی شده و خلق شخصیت های زنده و واقع گرایانه پویا که در خود آموزش های مدل سازی Polygon و Sub-D و کلیات آنها را در قالب بیش از 6 ساعت آموزش جامع چند رسانه ای و چهار سی دی بر اساس سورس پروژه ها .

Polygon and Sub-D Modeling in Maya - آموزش جامع و کامل تکنیک های مدل سازی مایا برای یک مدل سازی سازماندهی شده و خلق شخصیت های زنده و واقع گرایانه پویا این بار برای شخصیت های فوق طبیعی عجبیب الخلقه که تنها شما قادر به خلقشان هستید !بیش از 3 ساعت و سی دقیقه آموزش کامل در محیط مایا و بر اساس سورس پروژه ها درقالب دو سی دی .- دی وی دی شماره هفت - مبحث ریگینگ یک : DVD 7 - Rigging 1

Creating Stylized Females in Maya - آموزش کامل خلق شخصیت های بامزه و شیک دختر خانم های کØ ...

تلفن :  منقضی شده
منطقه : 
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: مجموعه عظیم آموزش جامع مایا Maya شرکت Digital Tutors سال 2008 - بیش از 280 ساعت آموزش ویدئویی حرفه ای تمامی مباحث+ نرم افزارهای مربوطه و تمامی پلاگین
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :
maya v3 مایا معماری هاست

آگهی های مرتبط