ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


فروش اسپکتروفتومتر 6100 wtw

فروش اسپکتروفتومتر 6100 wtw

لينك سايت اين آگهي

قیمت : تماس بگیرید

دستگاه اسپکتروفتومتر چیست؟ ودارای چه انواعی می باشد؟

دستگاه اسپکتروفتومتر یا طیف سنج ابزاری آزمایشگاهی است که شدت نور را به صورت تابعی از طول موج اندازه گیری مینماید. اسپکتروفتومتر روش تجزیه دستگاهی است که در آن تابش الکترومغناطیسی در ناحیه مرئی و ماورابنفش جذب ماده می شود و از روی شدت جذب مقدار ماده تعیین می گردد.

اسپکتروفتومترها دارای دو نوع تک پرتویی یا single beam و دوپرتویی یا double beam می باشند که در دابل بیم پرتو به دوقسمت تقسیم شده و نمونه ومرجع به صورت همزمان با دو دتکتور قرائت می گردند. در بعضی دیگر که dual beam نامیده می شوند در این نوع یک دتکتور یا آشکارساز وجود داشته و پرتو به دوقسمت تقسیم شده وبا استفاده از برشگر پرتو دریک لحظه پرتو سد شده و دتکتور به صورت یک درمیان نمونه ومرجع را قرائت می کند.اسپکتروفتومتر دارای قسمت های ذیل می باشد:منبع نوری که با توجه به نوع اسپکتروفتومتر متفاوت خواهد بود مانند لامپ تنگستن یا هالوژن یا دوتریومبخش کولیماتور collimator که شامل عدسی ها وآیینه ها برای کنترل مسیرنور وشکاف یا slitها هستند که اسلیت ها یا شکاف ها هرچه طولشان بیشتر باشد پهنای نور عبوری یا band pass بیشتر شده ودامنه طول موج بیشتر می شود.منوکروماتور monochromater یا تکفام ساز این قطعه نور پلی کروم را به مونو کروم تبدیل می کند که بردو نوع گریتینگ grating یا منشور می باشند.محل نمونه یا جای کووت و خود کووت که دارای انواع مختلف هستند.ودرنهایت دتکتور یا آشکارساز که دارای انواع فتو شیمیایی فتوالکتریک حرارتی و فتوالکتریک و فتوتیوب وفتووولتتیک وفتو مولتی پلایر photomultiplierهستند.در کنار قطعات فوق قطعات و بردهای الکتریکی ونرم افزارهای مخصوص باعث ارتقا اسپکتروفتومترها می شوندوکارکردهای متفاوتی را برای دستگاه اسپکتروفتومتر ارائه می کنند.

اسپکتروفتومتر مدل6100

دارای طول موج 320تا1100نانومتر

دارای منبع نوری تنگستن

دارای سرعت اسکن 334نانومتر بردقیقه

پهنای باند4نانومتر

دارای حافظه جهت نگهداری 1000قرائت

قابلیت کارکرد در صنایع- مراکزتحقیقاتی-محیط زیست ومراکز آب وفاضلاب و...

ساخت ٌWTWآلمان

درضمن انواع اسپکتروفتومتراز کمپانی های پرکین المرperkin elmer-اجیلنت agilent-آروراaurora- ,..... در انواع تک پرتو ودو پرتوی قابل ارائه می باشند.

درصورت داشتن هرکونه سئوال ازتماس بامادریغ نفرمایید.

88894445-8

تلفن :  88894445
منطقه :  تهران
آدرس :  خ آبان جنوبی
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: فروش اسپکتروفتومتر 6100 wtw
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :