ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


صندلی آمفی تئاتر نیک نگاران مدل N-835 با گارانتی 5 ساله

متریال و جنس استفاده شده در صندلی همایش مدل N-835 از چیست؟متریال استفاده شده در نمای کف و پشت صندلی همایش مدل N-835 از چوب پرس شده چند لایه و یا MDF پرس شده چند لایی می باشدایا صندلی همایش N-835قابلیت دسته آموزشی را دارد؟!صندلی مدل N-835 میتواند دارای دسته آموزشی باشد. جنس دسته صندلی میتواند هم به صورت چوب راش و هم فوم انتگرال نرم باشد.دسته آموزشی (که از آن به دسته پذیرایی،دسته محصلی،دسته تحریر،دسته امتحانی و …نام برده میشود)به صورت مخفی بین پایه قرار میگیرد و در صورت نیاز به راحتی از حالت مخفی خارج شده و قابل استفاده جهت نت برداری،پذیرایی،گذاشتن لب تاب و … را داردنصب صندلی همایش N-835 چگونه است؟

صندلی همایشN-835 با بسته بندی به صورت دمونتاژ در محل پروژه ارسال شده که توسط نصابهای مجرب که از طرف شرکت نیک نگاران نصب میشوند صندلی آمفی تئاتر که متشکل از کفی صندلی،پشتی صندلی و پایه ها که به صورت دمونتاژ است توسط شابلون پایه ها علامت گذاره و توسط رل بلت یا رل پلاک پیچ میشود و بعد از آن کف و پشت صندلی به آن نصب میشود.نصابها موظف هستند تا رضایت کارفرما را جلب کرده و تاییدیه نصب نهایی را از کارفرما دریافت نمایند.

در صورتی که نصب صندلی توسط افراد غیر مسول(نصابهای اعزامی شرکت) انجام گردد صندلی ها از حالت گارانتی خارج خواهند شد و شرکت نیک نگاران هیچ مسولیتی در این رابطه را نمی پذیرد.

جهت مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 02632513346 تماس حاصل بفرمائید.

تلفن :  02632513346
منطقه :  خوزستان
آدرس :  کرج-بورس دکوراسیون نیستان-طبقه 3-واحد17
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: صندلی آمفی تئاتر نیک نگاران مدل N-835 با گارانتی 5 ساله
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط