ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


بمبو‌ دو متری برنجی

بمبو‌ دو متری برنجی

لينك سايت اين آگهي

قیمت : به روز

بمبو گندم چیست؟

بمبو گندم یا سوک گندم ابزاری از جنس فلزی بوده که برای نمونه برداری گندم از آن بهره برداری می کنند.

بمبو یا نمونه بردار غلات یا نمونه بردار گندم از دولوله ساخته شده است که یک لوله با قطری کوچکتر در داخل لوله بزرگتر قرار می گیرد به نحوی که جدار دولوله در مجاورت هم قرارگیرند با فاصله ای حدود یک میلیمتر یا کمتر ازیک میلیمتر به طوری که لوله داخلی به راحتی چرخیده ولی غله مورد نمونه برداری به میان دولوله داخل نشود .درجدار دولوله ای که در هم قرار می گیرند بسته به نوع وطول بمبو تعدادی منفذ به طول 4تا5 سانتیمتر قرار دارد که درهنگام نمونه برداری این منافذ دو لوله برروی هم منطبق می گردد ونمونه وارد لوله مرکزی بمبو می گردد. این دولوله در ابتدا به دو دسته مخصوص متصل هستند که چرخش وباز وبسته شدن منافذ جدار بمبو بوسیله این دودسته کنترل می گردد. ودر همان قسمتی که دسته ها قرار دارند خروجی بمبو قرار دارد که فرض مثال گندم نمونه برداری شده توسط بمبو از آن خارج می گردد.ودرانتهای بمبو نوک آن قرار دارد که معمولا تیز بوده وجهت ورود به نمونه به این شکل ساخته می شود.

این مرکز با بیش از بیست سال تجربه در ساخت وارائه انواع بمبو از جنس های مختلف و اشکال متفاوت تجربه این سالها را در نمونه های تولیدی جدید خود خلاصه کرده وبمبویی با کیفیت بسیار بالا ومقاومت ودوامی بسیار بالا ومطابق با شرایط کشور ایران وقیمتی بسیار مناسب را آماده ارائه به مراکز محترم نموده ایم.

بمبو ساخت این مرکز دارای جنس استیل با مقاومت بالا در مرکز بمبو بوده و جدار بیرونی آن از جنس برنج بوده و در انتهای آن مخروط نفوذ کننده آن از جنس آلمینیوم وبا طول کم ساخته شده است که هم باعث سبکی بمبو شده وهم قابلیت نمونه برداری از چهار سانتیمتر انتهایی یا کف کامیون مورد نمونه برداری را به کاربر می دهد.

علاوه بر بمبو 2متری

بمبو180سانتی متری و150سانتی متری نیز آماده ارائه هستند.

بمبوهای فوق همگی در کیف های مخصوص حمل از جنس برزنت مخصوص ارائه می شوند که باعث سهولت در حمل ونقل ونگهداری آن می شود.

درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

09122436094

021-88826626

تلفن :  ۰۹۱۲۲۴۳۶۰۹۴-۸۸۸۲۶۶۲۶
منطقه :  تهران
آدرس :  خ مفتح خ سمیه
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: بمبو‌ دو متری برنجی
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط