ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

تلفن بیسیم تک خط مدل KX-TG8280

تلفن بیسیم تک خط مدل KX-TG8280

گوشی بی سیم دو خط با امکان تنظیم و شماره گیر خودکار و با صفحه نمایشگر کوچک برای مشاهده تعداد پیغام
با افزایش ارتباطات تلفنی دیگر در یک مجموعه وجود خط شهری کافی نبوده به همین نسبت نیز وجود تلفن یا تجهیزاتی که بتواند این خطوط را مدیریت کند نیز بسیار احساس می‌شود. تلفن‌های بی سیم نیز از این قائله مستثنا نبوده و دچار این سیر تغییرات شدند.افزایش قدرت و ظرفیت دستگاه در تعریف دو خط شهری و پشتیبانی از آنها از جمله بروز رسانی‌هایی است که در این سیستم ارتباطی رخ داد.
فعال بودن دو خط شهری در یک تلفن به فرد این اجازه را می‌دهد تا در هر زمانی در دسترس باشد و بدون هیچ گونه اشغالی و یا اختلالی بتواند تماس‌های خود را دریافت کند.
tg8280 که تلفنی بی شباهت به مدل tg5776 نیست به گونه‌ای طراحی شده است که فرد می‌تواند به راحتی با تعریف دو خط شهری مکالمه‌ای بی نظیر را تجربه کرده و با خیالی آسوده با در دست داشتن یک گوشی به جای دو گوشی (برای هر خط شهری یک تلفن) به امور روزانه خود بپردازد.
این تلفن بی سیم دو خط با قابلیت پشتیبانی از دو خط شهری امکان برقراری مکالمه گروهی را با دو شخص متفاوت (با استفاده از دو خط شهری) را به راحتی امکان پذیر می کند که این امکان در مدل‌های تک خط به صورت مکالمه ده نفر از داخل مجموعه با یک فرد و از خارج مجموعه بوده است که پیشرفت چشم گیری به حساب می‌آید و در اکثر مجموعه‌هایی که از این تلفن‌ها استفاده می شود قطعا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
امکان تنظیم شماره‌ای برای شماره‌گیری خودکار به گونه‌ای که تماس به صورت خودکار تکرار شود تا فرد پاسخ گوی تماس باشد از دیگر قابلیت‌های این تلفن است که تا پیش از این در اکثر محصولات وجود نداشت.
افزایش ظرفیت منشی تلفنی (پیغام گیر) به مدت 40 دقیقه که تقریبا دو برابر تلفن‌های یک خط است پیشرفتی مناسب است که باعث می‌شود تا ظرفیت ضبط پیغام دستگاه به راحتی افزایش یابد.
لطفلا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.epanasonic.net مراجعه نمایید و یا با شماره *********** تماس حاصل فرمایید

تلفن :  منقضی شده
منطقه :  استان تهران
آدرس :  استان تهران - تهران
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: تلفن بیسیم تک خط مدل KX-TG8280
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :