ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

قلم قرآن خوان هوشمند

قلم قرآن خوان هوشمند

قیمت : 95000 تومان

قلم قرآنی، قلم هوشمند قرآن بصورت الکترونیک است. (قلم قران خوان) قابلیت تلاوت قرآن با قاری دلخواه را دارد و میتواند آیات قرآن کریم را تکرار کند تا بهتر آموزش ببینید. علاوه بر خواندن آیات قرآن، ترجمه فارسی، انگلیسی و ترکی هم دارد. اولین بار توسط «صبحی طه» مخترع سوری تولید گردید که هم اکنون بدست متخصصین ایرانی در اختیار شما می باشد.به محض تماس نوک قلم الکترونیک با آیه , شروع به خواندن میکند. این قلم نوری ، امکان قرائت قرآن برای فرد را فراهم می‌کند و به منظور حصول اطمینان از قرائت صحیح، امکان تکرار آنچه را که فرد آن را می‌شنود نیز وجود دارد.
این قلم الکترونیک به تأیید کمیته بازنگری قرآن الأزهرا رسیده است.

کتاب مقدس قرآن کریم که همراه قلم قاری قرآن می باشد دارای فونتی زیبا است که در صفحات آن بصورت شبکه ای نامرئی کد گذاری صورت گرفته است لذا با لمس قلم در آیه مورد نظر کد مربوطه را خوانده و بعد از تشخیص کد ، آیه مربوط به آن کد را می خواند.در صورتی که کاربر نام آیه را با قلم لمس کند ، تمام سوره تلاوت می گردد.تلاوت آن توسط چندین استاد برجسته انجام می گردد.

با استفاده از این دستگاه شما می توانید با سه گام بهترین شیوه یادگیری و قرائت و حفظ آن را فرا گیرید:
1- نقطه گذاری (لمس)
2- گوش فرا دادن
3- تلاوت کاربر

صدای تلاوت توسط دو بلندگوی تعبیه شده بر روی قلم بصورت واضح شنیده می شود و در صورت تمایل می توان از هندزفری موجود در جعبه استفاده کرد.چرا قلم قرآن خوان؟
در محصولات دیگر که بصورت کامپیوتر های جیبی طراحی و تولید گردیده است ما وجود کتاب قرآن را کمتر حس می کنیم اما در این دستگاه کتاب قرآن بصورت مستقیم مورد استفاده قرار می گیرد و در کنار آن شما با تهیه این دستگاه یک MP3 Player هم دارید زیرا قابلیت پخش فایل های MP3 را دارد و یک خروجی جهت نصب هندسفری هم در آن قرار داده شده است.
به شما هموطنان عزیز که طالب کسب آموزش صحیح تلاوت و روخوانی و حتی حفظ قرآن کریم می باشید عرض می کنیم با استفاده از این تکنولوژی جدید و پیشرفته، در فرآیند یادگیری شتاب بسیار زیادی خواهید گرفت.شما با قلم قرآنی هوشمند به راحتی میتوانید قرآن را آموزش ببینید.

با گذاشتن این قلم در اول هر آیه و یا سوره قلم هوشمند آیات را با اصوات قاریان مختلف شروع به قرائت مینماید.

همچینین همراه قلم هوشمند یک جلد قران مخصوص و یک کتابچه دعا موجود میباشد.

بسته قلم قرانی شامل:

1- قلم هوشمند شارژی

2-قرآن مخصوص

3-کتابچه دعا

4-کیف مخصوص

5-هدفون

6- شارژر

7-کابل مخصوص اتصال به کامپیوتر

8- سی دی حاوی اصوات و زبانهای مختلف

www.omdeforush.ir

تلفن :  منقضی شده
منطقه :  استان تهران
آدرس :  استان تهران - تهران
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: قلم قرآن خوان هوشمند
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :