ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

بخاری تابشی کامتل سری اکورای

**توجه** فروشگاه ایراناکالا برای اولین بار در ایران ارسال رایگان به سراسرایران را راه اندازی نموده است.

سری زنـون Zenon

درظرفیت گرمایی :

3000وات

2000وات

2500وات

ولتاژ مصرفی : ۲۴۰-۲۲۰ V

فرکانس : ۶۰-۵۰ HZ

دارای ترموستات

قابلیت نصب روی دیوار، سقف و پایه تلسکوپیقابل استفاده در منازل، ویلاها، شرکت ها، کارگاه ها، رستورانها و …)طراحی و ساخت شرکت کامتل – لوکسل ترکیهقابلیت گرمایش تا 40متر مربع (بسته به ظرفیت گرمایی )اطلاعات بیشتر در فروشگاه اینترنتی www.iranakala.irبخارهای تابشی کامتل kumtel با طراحی منحصر به فرد و مصرف کم برق جزو تکنولوژی روز اروپا محسوب می شود.

متراژهای بیان شده برای مناطق عادی و فضاهای با عایق بندی مناسب محاسبه شده است، در حالتی که ترموستات فعال شده است مقدار مصرف متوسط ​​است.توجه:محصولا لوکسل وکامتل باگارانتی ایرانا کالا ارائه میشود وفروشگاه ایرانا کالا از دادن خدمات به محصولات خریداری شده از سایرفروشگاه معذوربوده و لازم به ذکراست درهنگام تحویل گرفتن کالابه برچسب مخصوص الصاق شده ایراناکالا دقت نمایدودرصورت عدم الصاق ازتحویل گرفتن کالاخوداری نماید.نکته مهم: این بخاری های تابشی را هرگز در حالت عمودی روشن نکنید و در هنگامی که روشن است یا حتی از برق کشیده شده ولی لامپ آن هنوز داغ و گرم است حرکت ندهید. در این صورت فنر داخل لامپ جمع شده و بخاری خراب می شو.مزایای بخاری تابشیامکان استفاده در فضای باز

دارای ترموستات تنظیم درجه گرما

امکان نصب بروی دیوار ، سقف و یا پایه تلسکوبی

ایجاد و تمرکز گرمای مطلوب بر روی سطوح پایین محیط به صورت یکنواخت

بدون گردش هوا در محیط و عاری از هر گونه گرد و غبار و آلودگی

امکان گرمایش در سطوح مورد نیاز به صورت منطقه ای

عدم اشغال فضای مفید کاری و فاقد آلودگی صوتی

امکان پیش گرمایش محیط در کوتاهترین زمان ممکن

کاهش چشمگیر مصرف سوخت و بازگشت سرمایه

ایجاد چرخه معکوس گرما (پایین به بالا) و عدم نیاز به عایق بندی سقف و عدم اتلاف گرما ازسطوح بالایی محیط

در بخار های تابشی انتقال گرما توسط امواج تابشی منتقل می گردد.گرمایش تابشی چیست ؟گرمایش تابشی معادل فارسی کلمات Radiant Heater انتخاب شده است و مفهوم انتقال دهنده گرما از طریق تابش را به دست می دهد. این تکنولوژی برگرفته از بطن طبیعت و نحوه گرمایش زمین توسط خورشید می باشد. انرژی خورشید بعد از طی مسافتی فراوان در برخورد با زمین به گرما تبدیل می شود ولی فضای ما بین خورشید تا زمین به دلیل ضریب جذب پایین، این انرژی را جذب نمی نماید.

سیستم های فوق موجب گرمایش افراد و اشیا اطراف آنها گشته و از گرم شدن هوا و متعاقبا اتلاف حرارتی بسیار بالا به جهت سبک بودن هوای گرم جلو گیری می نماید از دیگر مزایای سیستم های گرمایشی تابشی یکنواختی دما و ایجاد گرمایی مطبوع همانند گرمایش تابشی حاصله از نور خوشید می باشد. همچنین سیستم های فوق الذکر به دلیل عدم ایجاد جریان هوا (بر خلاف سیستم های دمنده هوای گرم ) موجب کاهش بالای گرد و غبار در محیط می گردند.

با استفاده از تکنولوژی تابشی و سریع گرم شدن دیگر نیاز نیست که این بخاری همیشه روشن باشد کافیست زمانی که نیاز دارید بخاری را روشن کنید.

در مکان هایی که تغییر هوا باعث فاسد شدن مواد غدایی ویا گل گیاه میگردد این بخاری ها چون دارای تکنولوژی تابشی می باشند باعث می شود تغییر هوایی به وجود نیاید و مکان مورد نظر به نحوه احسن گرم گردد و در زمستان نیز مثل دیگر فصول پرورش گل و گیاه انجام پذیرد.

موارد مورد استفاده: منازل مسکونی، رستوران ها، کافی شاپ ها، سالن های ورزشی، گلفروشی ها و گلخانه های صنعتی ، اماکن عمومی ، مدارس ، کتاب خانه ها و …فروشگاه ایراناکالابا کادرمجرب پشتیبانی24ساعته خود درخدمت هموطنان عزیزمان بوده و مشتریان عزیز میتوانن برای هرگونه سوال و مشکلات خودباشماره تماس های زیرتماس حاصل فرمایندتلفن دفتر مرکزی:04135266596

تلفن همراه:09146899959

تلفن همراه:09902106542

تلفن همراه:09380283814

تلفن :  04135266596
منطقه :  آذربايجان شرقي
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: بخاری تابشی کامتل سری اکورای
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :