ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

نرم افزار مدیریت شارژ آپارتمان(نسخه حرفه ای-بدون محدودیت واحد)

نرم افزار مدیریت شارژ آپارتمان(نسخه حرفه ای-بدون محدودیت واحد)

لينك سايت اين آگهي

قیمت : 97000 تومان

بخشی از امکانات:
امکان تعریف واحدها به تفکیک بلوک، طبقه، شماره واحد، متراژ زیر بنا، کد کنتور برق، تلفن، حق استفاده از پارکینگ وغیره... و امکان ثبت جابجایی ساکنین در واحدها.
امکان تعریف مالکین، مستاجرین و اعضای هیئت مدیره با کلیه مشخصات و همچنین ثبت تاریخ شروع و اتمام سکونت برای ساکنین.
وجود لیست از پیش تعریف شده هزینه های رایج در مجتمع ها در نرم افزار، جهت آسان سازی فرایند شروع استفاده از نرم افزار.
امکان تغییر در مشخصات کلیه هزینه های از پیش تعریف شده.
امکان تعریف هزینه های جدید و نحوه تقسیم دلخواه بین افراد، توسط کاربر جهت تعریف هزینه هایی مطابق با نیاز مجتمع، به تعداد نامحدود.
امکان محاسبه هوشمند و خودکار آبونمان برای مستاجرین، مالکین ساکن در واحد و واحد های خالی از سکنه.
امکان ثبت بدهی اشخاص با استفاده از بخش "ترفند ثبت بدهی".با این امکان منحصر به فرد، شما میتوانید، پیچیده ترین فرآیندها، در محاسبه بدهی اسخاص را تنها با سه کلیک به انجام رسانید.این بخش تمامی عملیات صدور و ثبت سند حسابداری را به صورت کاملا خودکار انجام می دهد.
امکان ثبت بدهی فقط برای تمام یا قسمتی از: مالکین واحدها، مالکینی که در مجموعه سکونت دارند، ساکنین، افرادی که در گذشته در مجموعه سکونت داشته اند یا مالک یکی از واحد ها بوده اند.
امکان ثبت هزینه های پرداخت شده توسط مجتمع که از موجودی صندوق هزینه شده است و همچنین ثبت و صدور سند حسابداری مربوطه.
ثبت بدهی برای تمام ساکنین که در یک محدوده تاریخی مشخص در مجموعه سکونت داشته اند.
امکان محاسبه خودکار هزینه، بر اساس تعداد نفرات: هر شخص به تناسب تعداد نفرات خانواده خود هزینه می پردازد.مثلا هزینه آب در اکثر مجتمع ها به صورت تعداد نفرات محاسبه می شود.
امکان محاسبه خودکار هزینه، بر اساس متراژ زیر بنا: هر شخص به تناسب متراژ زیربنای واحدی که در آن سکونت دارد یا مالک آن است، برای یک هزینه بدهکار می شود.مثلا هزینه گاز در اکثر مجتمع ها به صورت تقسیم بر متراژ زیر بنا محاسبه می شود.
امکان محاسبه خودکار هزینه، بر اساس تعداد نفرات و متراژ زیر بنا: هر شخص به تناسب تعداد نفرات خانواده خود و متراژ زیربنای واحدی که در آن سکونت دارد هزینه پرداخت می نماید .مثلا هزینه آب و گاز در بعضی مجتمع ها به صورت تعداد نفرات و متراژ زیربنا محاسبه میشود.
امکان محاسبه خودکار هزینه، بر اساس تقسیم بر واحدها: مبلغ هزینه بین افراد انتخاب شده به صورت مساوی تقسیم می شود.
امکان محاسبه خودکار هزینه، بدون تقسیم : مبلغ هزینه وارد شده برای تمامی افراد یکسان محاسبه می شود، مثلا هزینه شارژ ثابت ماهیانه آپارتمان در اکثر مجتمع ها به همین صورت محاسبه میشود.
محاسبه هزینه به صورت روز شمار و بر اساس تعداد روز سکونت هر شخص در مجتمع در مدت دوره بدهی.(این امکان یکی از امکانات منحصر به فرد این نرم افزار است).اگر فردی از اواسط ماه در مجتمع ساکن شده باشد، هزینه های ماهیانه به تعداد روز سکونتش برای وی محاسبه میشود.
تولید هوشمند و ثبت خودکار کلیه جزییات مربوط به محاسبه هزینه در قسمت شرح هزینه و شرح بدهی مربوط به سند هزینه.
محاسبه خودکار مدت سکونت هر ساکن در بازه زمانی یک هزینه.
امکان مشاهده تمامی هزینه های محاسبه شده و ثبت شده به همراه، ریز جزییات و نفرات بدهکار شده در آن هزینه و میزان بدهی و شرح کامل جزییات محاسبه بدهی هر شخص.
امکان حذف یک هزینه محاسبه و ثبت شده و کلیه جزییات آن.
امکان گزارش گیری از بدهی یک شخص در کل یا در یک بازه زمانی به همراه جزییات کامل محاسبه و جمع کل بدهی شخص در کل یا بازه زمانی انتخاب شده.
امکان گزارش گیری از بدهی کلیه اشخاص در کل یا در یک بازه زمانی به همراه نمایش جمع کل بدهی شخص.
امکان تفکیک گزارش بدهی اشخاص به تفکیک بلوک، طبقه، واحد و نام شخص به همراه نمایش سرجمع کل مبلغ، سرجمع بدهی بلوک، سرجمع بدهی طبقه، سرجمع بدهی واحد.
وجود لیست از پیش تعریف شده درآمدهای رایج در مجتمع ها در نرم افزار، جهت آسان سازی فرایند شروع استفاده از نرم افزار.
امکان ثبت درآمدهای واصله به همراه شرح و توضیح اضافی برای درآمد، و ثبت و صدور خودکار سند حسابداری مربوطه
امکان نمایش موجودی صندوق در هر لحظه
امکان ثبت تسویه بدهی، محاسبه و دریافت بدهی اشخاص تنها با یک کلیک و امکان فیلتر بر روی بلوک، طبقه، واحد جهت سهولت در یافتن اشخاص
چاپ رسید دریافت وجه از اشخاص بلافاصله پس از تسویه بدهی همراه با درج تاریخ و شماره پرداخت، ریز بدهی های پرداخت شده، جمع مبلغ دریافتی و جای مهر مجتمع و امضا دریافت کننده وجه
امکان تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات تنها با یک کلیک
امکان بازگرداندن نسخه پشتیبان تهیه شده تنها با یک کلیک
امکان تعریف بانک های مورد نظر
امکان تعریف حساب و شماره حساب های مجتمع در بانک های مختلف
امکان ثبت و پی گیری چک های دریافتی و پرداختی
این نسخه محدودیتی در تعداد واحد ها ندارد و شما می توانید تا بی نهایت واحد برای آن تعریف کنید.


مدیریت شارژ ساختمان،با قدرتمندترین نرم افزار شارژ ساختمان
اگر محاسبه هزینه های جاری آپارتمان برای هر ماه به تفکیک تعداد نفرات هر ساکن در هر واحد یا مساحت زیر بنای هر واحد برای شما زمان بر است، اگر مستندسازی، گرد آوری و گزارش گیری از اطلاعات مالی آپارتمان برایتان زمان بر است، و اگر....
شرکت زرین نگاران آسیا با ارائه نرم افزار شارژ ساختمان، با رابط کاربری زیبا و استفاده بسیار آسان، تمامی نیازهای شما در زمینه مدیریت مالی آپارتمان تامین نموده است.
نرم افزار شارژ ساختمان به گونه ای کاملا حرفه ای و کاربردی و منطبق بر نیازهای تمامی مجتمع ها طراحی و پاسخگوی کلیه نیازهای مجموعه های مسکونی، تجاری و اداری است.
جهت مشاهده امکانات نرم افزار، قیمت ها و نحوه دریافت محصول آزمایشی و خرید، میتوانید از لینک های زیر استفاده فرمایید اما توصیه میشود مطالب این صفحه را تا انتها مطالعه فرمایید.
این شرکت هیچ گونه وجهی بابت هزینه نصب و راه اندازی این نرم افزار از مشتریان گرامی دریافت نمی نماید.ما با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، تمامی فعالیت های نصب و راه اندازی را به صورت کامل خودکار نموده ایم، زیرا معتقدیم:
صرفه جویی در وقت و هزینه های مشتریان گرامی، وظیفه ماست.


آخرین امکانات اضافه شده در نرم افزار:
>> امکان نصب و اجرای نرم افزار بر روی ویندوز Seven


تاریخچه نرم افزار شارژ ساختمان این شرکت:
این شرکت با سابقه طولانی در تولید نرم افزارهای متنوع تحت ویندوز، برخلاف بعضی شرکت ها که کار طراحی صفحات وب، حرفه اصلی آنها است (و نرم افزارهای آنها اکثرا فاقد کارایی، سرعت، امنیت و سهولت استفاده مورد نیاز است) تولید خود را بر ایجاد نرم افزارهایی با تحلیل کارآمد و طراحی کاربر پسند، در محیط ویندوز متمرکز نموده است و سابقه چندین ساله خود در طراحی نرم افزارهای کاربردی ویندوز را، برای ایجاد نرم افزاری تمام عیار همراه با امکانات منحصر به فرد و قابلیت استفاده سریع و آسان و به صورت کاملا کاربر پسند، به کار گرفته است.
نسخه 1.4 نرم افزار شارژ ساختمان این شرکت، در طی سالها استفاده توسط کاربران محترم، و استفاده از نظرات آنها در ارتقاء امکانات آن و افزوده شدن امکانات مورد درخواست مشتریان، به تدریج به شکل یک نرم افزار جامع با قابلیت های فراوان و کاربردی، در زمینه شارژ ساختمان تبدیل شده است.این نرم افزار توانایی برآورده نمودن تمامی نیازهای مشتریان گرامی در هر سطحی از استفاده و برای هر نوع مجتمعی اعم از کوچک، متوسط و بزرگ، را دارد.همچنین با به کارگیری روشهایی کاملا منحصر به فرد در طراحی آن، کاربری و استفاده از آن برای تمامی کاربران با هر سطح اطلاعات رایانه ای، سهل و آسان است.این محصول پس از به دست آوردن درصد بالایی از رضایتمندی کاربران محترم و با افزوده شدن امکانات جدید، کارا و مفید، هم اکنون تحت نسخه 2.0 به مشتریان گرامی، عرضه می شود.این نسخه دارای کلیه امکانات مورد نیاز کاربران در تمامی سطوح مبتدی، حر ...

تلفن :  منقضی شده
منطقه : 
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: نرم افزار مدیریت شارژ آپارتمان(نسخه حرفه ای-بدون محدودیت واحد)
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط