ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

دستگاه فشار خون وقند خون گویا

دستگاه فشار خون وقند خون گویا

لينك سايت اين آگهي

قیمت : 168,000 تومان

دستگاه EXICHEK TD-3217 A به گونه ای طراحی شده است که افراد 16 سال به بالا می توانند از آن استفاده کنند.این بدان معنی است که دستگاه فوق نباید در مواردی مثل: تشخیص نوزاذان مبتلا به بیماری قند و افرادی که قادر به تکلم نیستد به کار برده شود.
قند خون: نظارت بر میزان قند خون نقش مهمی را در کنترل بیماری قند بر عهده دارد.بررسی های طولانی مدت موید آنست که با نگهداری و حفظ میزان قند خون در سطحی نزدیک به حد عادی می توان احتمال بروز عواقب بیماری قند را تا 60 درصد کاهش داد.
فشار خون: بررسی های کلینیکی موید آن است که بیماری قند در بزرگسالان غالبا با میزان بالای فشار خون همراه است.بیماران مبتلا به بیماری قند می توانند با تنظیم فشار خون خود و درمان بیماری قند خطرات قلبی ناشی از این عارضه را کاهش دهند.با اندازه گیری منظم فشار خون شما می توانید از وضعیت سلامتی یا عدم سلامتی خود آگاه شوید.در انسان فشار خون با رسیدن شخص به سنین میانسالی خود به خود افزایش می یابد.

برخی از ویژگیها
1) احساس لطیف شنیدن صدای سلامت 2) اولین دستگاه دو کاره 3) اندازه گیری قند خون و فشار خون گویا در دنیا 4) به دو زبان فارسی و انگلیسی سخن می گوید 5) دارای معتبرترین استانداردهای جهانی FDA,CE,ISO


برای خرید بر روی لینک زیر تصویر کلیک کنید

تلفن :  منقضی شده
منطقه : 
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: دستگاه فشار خون وقند خون گویا
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :
قند خون دستگاه نشان دهنده فشار خون گویا دستگاه نشان دهنده قند خون