ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

شرکت طیف آسا نماینده انحصاری UPS های معروف دنیا

ایمنی یک الزام است
آیا می دانید که: در حدود 3/45% علل از دست رفتن اطلاعات در سایت های کامپیوتر و صدمات وارد به تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به علت مشکلات موجود در برق شهر می باشد؟
آیا می دانید که:طبق بررسی به عمل آمده در کشورهای توسعه یافته در شرایط مطلوب روزانه 128 نوسان مضر در شبکه برق رسانی بوجود می آید که در کشور ما ٬ علاوه بر نوسانات قطع برق نیز وجود دارد ؟
بسیاری از کاربران ضرورت استفاده از UPSراهنگام قطع برق می دانند در صورتی که بسیاری از آسیب هایی که در اثر اختلال در شبکه برق رسانی بوجود می آید در زمان وصل برق است که به علت تغییرات ولتاژ ناخواسته در اثر راه اندازی یه از کار افتادن سوییچ های پر قدرت و تغییرمصرف رخ می دهد.
با توجه به اهمیت و همچنین صرف هزینه های بالا برای خرید و نگهداری تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی وجود یک سیستم برق بدون وقفه (UPS)با قابلیت های خاص ضروری می باشد .
شرکت طیف آسا با اتکا به دانش فنی و سابقه 25 سال ارائه خدمات فنی و مهندسی آمادگی خود را جهت ارائه محصولات خود که شامل بزرگترین مجموعه یو پی اس های تک فاز و سه فاز ٬ شارژر ٬ رکتیفایر و استابیلایزر می باشد اعلام می دارد
از جمله ویژگی های محصولات این شرکت می توان به قابلیت اطمینان - قابلیت ارتقا و قابلیت مدیریت آنها اشاره کرد.
همچنین این شرکت بر اساس اصل مشتری گرایی و تأمین اعتماد و افزایش سطح کیفی خدمات به مشتریان ٬واحد پشتیبانی و خدمات مهندسی ویژه و مجزا را به این امر اختصاص داده است.ما اطمینان داریم سه پارامتر زمان ٬کیفیت و قیمت شرکت ما رضایت شما را جلب می کند.

جهت کسب اطلاعات با دفترتهران پاشائی تماس حاصل نمایید
********
********
www.tayfasa.com

تلفن :  منقضی شده
منطقه : 
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: شرکت طیف آسا نماینده انحصاری UPS های معروف دنیا
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :
ركتيفاير ups رکتیفایر قیمت

آگهی های مرتبط