ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

کلمات کلیدی

تقویت آنتن موبایل و مسدود کننده تلفن همراه

تقویت آنتن موبایل و مسدود کننده تلفن همراه

لينك سايت اين آگهي

قیمت : توافقی

با پیشرفت مخابرات سلولی و افزایش ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور و بالطبع افزایش ترافیک مکالمات، اپراتورهای تلفن همراه مجبور به توسعه ایستگاه‌هایBTS خود هستند.بدین منظور لازم است تا سطح سیگنال و نیز ارتفاع آنتن در ایستگاه‌های موجود کاهش یابد.این امر موجب می‌شود نفوذ‌پذیری سیگنال در ساختمانها کاهش یافته و پوشش سیگنال به مرور زمان موضعی‌تر ‌شود.علاوه بر این کاهش ارتفاع آنتن‌های BTS سبب ضعف سیگنال دریافتی در ساختمانهای بلند می‌شود.برای برطرف کردن این معضل و بهبود کیفیت مکالمات استفاده از تقویت‌کننده تلفن همراه در مکان‌هایی که امواج فرستنده زمینی(BTS) ضعیف است، مانند کارخانه‌ها، تونل‌ها، زیرزمین ساختمانها و سایر مناطقی که در محدوده ضعف سیگنال قرار گرفته‌اند، یک راه‌حل کاربردی و مناسب است.
مشکلات عمده در آنتن دهی موبایل:
1) ضعف سیگنال (نقاط کور): عدم وجود سیگنال موبایل یا ضعیف بودن آن.در این حالت اصطلاحا موبایل آنتن نمیدهد یا بسیار ضعیف است.این مشکل در داخل محیط های بسته مانند زیرزمین طبقات و نقاط دور از ایستگاه های موبایل رخ می دهد.
2) پدیده پینگ پنگ: دریافت همزمان امواج از چندین ایستگاه فرستنده موبایل.در این حالت در صورت تماس موفق ارتباط بلافاصله قطع میگردد.این مشکل معمولا در طبقات بالای ساختمانهای بلند مرتبه رخ می دهد.
3) تداخل : دریافت امواج هم فرکانس از ایستگاه های دور.در این حالت ارتباط با کیفیت پایین برقرار شده و امکان قطع آن وجود دارد.این مشکل در مناطق با پستی و بلندی جغرافیائی رخ می دهد.
تقسیم بندی اصلی در مشکلات گیرندگی موبایل شامل مشکلات داخل و خارج از محیط بسته می باشد.
1) مشکلات در محیط باز:
مهمترین مشکل در گیرندگی موبایل در محیط های باز ضعف سیگنال می باشد.در این حالت علاقمندی مشتری به افزایش محدوده پوشش موبایل می باشد.مشتریان اصلی اپراتورهای موبایل می باشند.که ترجیح می دهند به جای نصب BTS جدید از تقویت کننده موبایل استفاده کنند.مشکل دیگر ترافیک بالا در مکالمات است که اپراتورها علاقمند به انتقال ترافیک به سلول های با ترافیک بالا می باشند.
بهترین راه حل اقتصادی استفاده از تقویت کننده حرفه ای با توان بالا و قابلیت کنترل و مونیتورینگ می باشد.انواع مختلفی از این تقویت کننده ها شامل تقویت کننده انتخاب باند و انتخاب کانال و شیفت فرکانسی وجود دارد که بر اساس مقتضی پروژه از انها استفاده می گردد.
بضی از اطلاعات خروجی پس از بازدید از سایت و تحلیل نتایج تست TEMS عبارت است از:
بهترین مکان نصب تقویت کننده، نوع وارتفاع دکل، نوع تقویت کننده، نوع تجهیزات جانبی شامل آنتن های
Donor & Service ، مکان آنها روی دکل و نهایتا FSR سایت می باشند.
Blind Zoneblindzone
2) مشکلات در محیط بسته:
تعداد زیادی مشکل در گیرندگی موبایل در محیط های بسته وجود دارد مانند ضعف سیگنال و پدیده پینگ پونگ و تداخل و ترافیک بالا و... برای حل مشکلات فوق راه کارهای متنوعی وجود دارد.استفاده از میکرو BTS و تقویت کننده موبایل و یا ترکیب این دو حالت
با توجه به نوع مشکل و منطقهای که باید پوشش داده شود نوع راهکار متفاوت خواهد بود.این گروه بیش از 300 پروژه با استفاده از راهکارهای فوق طی 6 سال گذشته با موفقیت انجام داده است.
استفاده از میکرو BTS راه حل مناسب ولی گران می باشد که باید زیر نظر اپراتور موبایل برای نقاطی که نیاز به ترافیک بالا دارند استفاده شود.
مشکلات فوق با توسعه شبکه موبایل بر طرف نمی گردد و تنها راه بهبود گیرندگی استفاده از تقویت کننده موبایل می باشد.
این شرکت مناسب ترین راهکار را در جهت بهبود گیرندگی موبایل ارائه می دهد.
نکته قابل توجه اینکه تقویت آنتن موبایل شامل همه اپراتور های سرویس دهنده میشوند و دستگاه تقویت موبایل رایتل و ایرانسل و همراه اول
کیفت در کنار ارزان بودن موجب میشود که رضایت شما سروران عزیز حاصل گردد تلفن
در ساعات غیر اداری : ***********

تلفن :  منقضی شده
منطقه :  تهران
آدرس :  نارمک خ آیت روبروی سینما ماندانا کوچه شمس پ 9 طبقه سوم
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: تقویت آنتن موبایل و مسدود کننده تلفن همراه
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :
نرم افزار تقويت آنتن دهي موبايل باکيفيت ارزانتر از همه شرکتها برنامه تقويت آنتن موبايل رفع ضعف امواج تلفن همراه سيگنال تقويت سيگنال موبايل سگنال دهي قدرت آنتن کادري مجرب و کار ازموده کارشناسي رايگان راهنمايي مجاني نرم افزار تقويت آنتن موبايل نرم افزار تقويت تلفن همراه آنتن موبايل تخفيف براي هبئت و مسجد محصول کره جنوبي نمايندگي زيمنس redstartel رداستارتل ضعف آنتن آتنت همراه اول چگونه تقويت کنيم آنتن موبايل را مجاني امواج موبايل تقویت کننده موبایل جمر همراه اول رايگان ايرانسل تقويت آنتن دهي ريپيتر عدم پوشش دهي آنتن موبايل و تلفن مختل شدن برقراري ارتباط رفع قطع شدن آنتن اختلال در برقراري تماس کيفيت در تماس گوشي پرقدرت در آنتن دهي مجری تقویت و پوشش تلفن همراه در اماکن باز و تقویت سیگنال موبایل تاليا

آگهی های مرتبط