ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

کلمات کلیدی

ترخیص کالا / ترخیصکاری پیشتاز / ترخیص بندر عباس

ترخیص / ترخیص کالا / ترخیصکاری /
ترخیصکاری پیشتاز / ترخیص کالا در بندر عباس /
گروه بازرگانی پیشتاز با کادری مجرب آماده ارائه خدمات گسترده بازرگانی به شرکت ها و افراد حقیقی می باشد.ما می توانیم شما را در تمام مراحل صادرات و واردات اعم از انجام مذاکرات ، اخذ پروفرما ، گشایش L/C ، حمل و نقل بین المللی ، ترخیص و ... یاری دهیم.با خدمات گروه بازرگانی پیشتاز می توانید در تجارت خود مطمئن تر ، گسترده تر و سریع تر عمل نمایید.
حمل و نقل بین المللی:
گروه بازرگانی پیشتاز آماده حمل کالای شما از تمامی مبادی اروپایی ، آسیایی و امریکایی به ایران است.گروه پیشتاز با امکانات گسترده حمل و نقل می تواند کالای شما را در کمترین زمان ممکن از طریق هوایی ، زمینی و دریایی از نقاط مختلف دنیا به ایران و بالعکس حمل نماید.همچنین بخش حمل و نقل گروه بازرگانی پیشتاز با نرخ های بسیار مناسب دریایی از کشور چین و امارات به مقصد ایران در خدمت بازرگانان محترم می باشد..
خدمات ترخیص کالا:
گروه بازرگانی پیشتاز در بخش ترخیص کالا خدمات کاملی را به بازرگانان عزیز ارائه می دهد تا بتوانند در اسرع وقت و با کمترین هزینه کالای خود را در گمرکات کشور ترخیص نمایند.گروه بازرگانی پیشتاز آماده ارائه این خدمت در گمرک بندر عباس و گمرکات فرودگاه های تهران است.
گشایش اعتبار اسنادی L / C:
گروه بازرگانی پیشتاز به منظور تسهیل فرایند خرید های خارجی بازرگانان و ایجاد اطمینان و امینیت در امر خرید شرایط فراهم نموده تا مشتریان محترم بتوانند از طریق حساب اعتباری شرکت پیشتاز بتوانند خرید های خود را انجام دهند.

********
********
********

تلفن :  منقضی شده
منطقه : 
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: ترخیص کالا / ترخیصکاری پیشتاز / ترخیص بندر عباس
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :
شرایط ترخیص کالا از گمرکات دریایی صادرات و واردات

آگهی های مرتبط