ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

مجموعه آبی کودکان

مجموعه آبی کودکان

شرکت سهند فن آور در سال 1380 در اصفهان تأسیس گردید.از آن زمان سهند فن آور به یکی از پیشروان در زمینه سرسره های آبی، پارک های آبی تبدیل شده است .
در حال حاضر سهند فن آور یکی از پیشروان در طراحی و تولید و اجرای پارکهای آبی در ایران بوده و در تلاشی مداوم برای داشتن بهترین عملکرد در بخش پارکهای آبی در سراسر ایران می باشد.
محصولات این شرکت دارای استاندارد ملی ایران می باشد
کیفیت تولیدات سهند فن آور را تجربه در حضور 10 ساله آن در ایران و وجود پروژه های اجرا شده با بیش از 50 سرسره آبی در کشور تضمین می نماید تا آجا که جز افتخارات این شرکت است که محصولات این شرکت در استخرهای کشور افغانستان (کابل) و عراق (بغداد) نیز اجراگردیده است.
مهم نیست که پروژه پارک آبی شما چقدر بزرگ یا کوچک است.سهند فن آورسرویس ممتاز یکسانی را برای همه پروژه ها اجرا می کند..
تعهد ما به رضایت مشتریان ، تحقق و توسعه و معیارهای تأیید شده کیفیت عامل موفقیت در حال گسترش سهند فن آور در زمینه پارک های تفریحی و آبی می باشد.
این شرکت هر پروژه ای را از ایده و طرح اولیه تا تکمیل آن مدیریت و اجرا می نماید.از طرحهای اولیه و توجیهی تا راه اندازی و بهره برداری همه مراحل را به عهده گرفته و تمامی جوانب پروژه از قبیل نقشه کشی ، مهندسی، تولید و نصب در محل را تقبل می نماید.
رزومه قوی این شرکت نشان دهنده قدرت این شرکت می باشد.
www.sahandfa.com ایمیل:[email protected]
تلفکس : *********** تلفن 031-********-********-********
همراه *********** آقای شریفی


تلفن :  منقضی شده
منطقه :  تهران
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: مجموعه آبی کودکان
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :
سرسره سرعتی فروش سرسره آبی طراحی سرسره آبی تونلی طراحی سرسره آبی اسپیرال تولید چاله فضایی سرسره آبی اسپیرال ساخت سرسره آبی سرعتی ساخت سرسره آبی اسپیرال ساخت سرسره آبی روباز تجهیز سرسره آبی استخر طراحی سرسره طراحی پارکهای آبی سرسره ابی فایبرگلاس سرسره تونلی فایبرگلاس طراحی سرسره آبی بزرگترین تولید کننده سرسره آبی سهند فن آور تولید سرسره آبی روباز تولید سرسره آبی اسپیرال سرسره آبی بومرنگ سرسره آبی یو شکل تجهیز استخر ساخت پارک آبی نصب سرسره آبی نصب و راه اندازی سرسره آبی سرسره آبی روباز ساخت سرسره آبی سرسره آبی چاله فضایی تجهیزات استخر فایبرگلاس پارک آبی راه اندازی سرسره آبی سرسره آبی تونلی طراحی پارک آبی تجهیز پارک آبی تجهیزات آبی تجهیزات پارک آبی تجهیزات سرسره آبی تجهیز سرسره آبی تولید سرسره آبی سرسره آبی مارپیچ سرسره آبی سرعتی