ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

کلمات کلیدی

فروش اینترنتی کتاب جنجالی شوالیه های ناتوی فرهنگی

کتاب جنجالی «شوالیه های ناتوی فرهنگی» نوشتة پیام فضلی‌نژاد، با مقدمه‌ حسین شریعتمداری، توسط انتشارات موسسه کیهان منتشر شد.
* برای خرید پستی (تحویل در محل ، سپس پرداخت وجه)بر روی تصویر کلیک کنید.
ارتباطات پنهانی!بسیاری از اشخاص و جریانهای سیاسی ، اجتماعی و وقایع پشت پرده آن در این کتاب به شیوه ای مستند طرح و بررسی می شوند.در این کتاب جنجالی باشما با اسامی افرادی چون : سید محمد خاتمی – حداد عادل - حسین نصر – لادن برومند – رامین جهانبگلو – مهاجرانی –علی دهباشی –مراد ثقفی – هاله اسفندیاری – شیرین عبادی –فاطمه حقیقت جو –جین شارپ- فلاحیان – جورج سوروس – آگنش هلر و صدها نام مشهور دیگر مواجه و مطالب ناگفته بسیاری را در موردشان مطالعه خواهید نمود.تعدادی از تصاویر این کتاب که موید برخی اتفاقات حیرت آور است برای اولین بار منتشر می گردد.
این کتاب که جلد سی‌ام از مجموعه کتب «نیمه پنهان» است، در 368 صفحه روانه بازار کتاب شده است.«شوالیه‌های ناتوی فرهنگی» برای اولین بار ریشه‌های کودتای موسوم به «انقلاب مخملی» را در ایران، به شکل مستند ارزیابی و تحلیل می کند و به تبیین نظری و عملی پروژه «ناتوی فرهنگی» می‌پردازد.مجموعه کتاب های «نیمه پنهان»، تا امروز اسناد و تحلیل های منتشر نشده ای از نیمه پنهان کارگزاران فرهنگ و سیاست را به چاپ رسانده است.در هفته های گذشته این کتاب به سبب محتوای پژوهشی و مستند خود، حیرت بسیاری از محافل اصلاح طلب و رفرمیست را در داخل و خارج از کشور برانگیخته است و رسانه های وابسته به این محافل می کوشند که با تحریف محتوای کتاب و نیز انتساب اتهامات واهی به نویسنده آن، با کتاب شوالیه های ناتوی فرهنگی روبرو شوند.دراین کتاب نیمه پنهان بسیاری از شخصیتهای سیاسی و فعالین سیاسی ، فرهنگی واجتماعی مورد بررسی و موشکافی قرار می گیرد .
همه این واکنش های خصمانه درحالی است که بسیاری از سایت های اینترنتی، مانند مرکز اسناد انقلاب اسلامی ایران، رجا نیوز، بولتن نیوز، پایگاه اینترنتی جنبش نرم افزاری، مشکان و... با انتشار روزانه پاورقی کتاب پیام فضلی نژاد به نقل از روزنامه «کیهان» می کوشند تا مخاطبان خود را از فاجعه ای سیاسی و فرهنگی که در دولت اصلاح طلب محمد خاتمی اتفاق افتاده است، آگاه نمایند.
**** برای خرید پستی (پرداخت وجه پس از تحویل) کتاب «شوالیه‌های ناتوی فرهنگی» می‌توانید بر روی لینک آگهی یا تصویر آگهی کلیک کنید .
برای دریافت کتاب در تهران بوسیله پیک موتوری با شماره ******** ‏تماس حاصل نمایید .توجه داشته باشید مبلغ 300 تومان هزینه بسته بندی ضدآب به قیمت پشت جلد افزوده می شود.
* مجموعه 30 جلدی نیمه پنهان به مبلغ 40 هزار تومان عرضه می گردد *

تلفن :  منقضی شده
منطقه : 
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: فروش اینترنتی کتاب جنجالی شوالیه های ناتوی فرهنگی
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :
جو انتشارات خرید کتاب شوالیه های ناتوی فرهنگی خرید کتاب های سیاسی سایت شارپ کیهان تصاویر پیک موتوری نویسنده محمد نصر انتشارات کتاب پرده طرح فروش پستی کتاب اسفندیاری