ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

آموزش 100درصد کاربردی فروش بیمه عمر همراه با معرفی به کار

آتیه سازان بیمه سامان دعوت به همکاری می نماید:


شما برای انجام هر کسب و کاری، احتیاج به سرمایه، تجربه،آموزش حرفه ای، موقعیت و فضای کاری مناسب دارید،که تمامی این امکانات را گروه آتیه سازان شرکت بیمه سامان (سهامی عام) برای شما درجهت اشتغال فراهم کرده است.

رئیس خودتان باشید و برای خودتان کار کنید،گروه آتیه سازان بیمه سامان به عنوان بزرگ ترین گروه فروش بیمه های زندگی در ایران ، همه ی نیازهای شما در جهت کار آفرینی ایجاد کرده است.

عنوان شغلی :کارشناس فروش بیمه های اندوخته ساز سامان

۱) آیا این تجارت مناسب من می باشد؟


این تجارت مناسب افرادی است که قصد فعالیت به صورت پاره وقت و یا تمام وقت دارند، شما برای انجام هر کسب و کاری، احتیاج به سرمایه، تجربه، موقعیت و فضای کاری دارید ، که تمامی این امکانات را شبکه فروش آتیه سازان شرکت بیمه سامان( سهامی عام) برای شما در جهت کارآفرینی ایجاد کرده است. در ضمن این تجارت مناسب افرادی است که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند، مایلند برای خود و پیشرفت خود کار کنند نه برای دیگران و سازمانها.

۲) این تجارت مناسب چه کسانی نمی باشد؟

افرادی که علاقه مند به داشتن کاری مستقل نیستند. افرادی که بنا به دلایلی به دنبال حقوق ثابت و کارمندی هستند. افرادی که به دنبال پیشرفت مالی نیستند. افرادی که درآمد خود را وابسته به غیر می دانند و نه توانایی های فردی خویش.

3) تفاوت تجارت فوق با تجارت های دیگر در چیست؟

در کسب و کارهای دیگر، صاحب تجارت هزینه های زیادی را صرف اجاره محل کار، خرید ملزومات اداری، تبلیغات، حقوق کارمندان و… می کند و اگر بعد از مدتی به علت عدم سابقه و تجربه کافی، درآمدی مقبول نداشته باشد، فقط هزینه کرده و در نهایت ورشکست می شود، در صورتی که در این حرفه، شخص پس از تکمیل مدارک شناسایی و گذراندن دوره آموزشی رایگان و بدون آنکه هزینه ای پرداخت کند، در دفتر سرپرستی بیمه سامان کسب و کار خویش را آغازمی نماید. در این حرفه، به علت آنکه نماینده از تجارب و سوابق مفید نمایندگان فروش و بازاریابان موفق استفاده می کند، لازم نیست برای کسب تجربه در این صنعت هزینه کند و زمان را که مهمترین سرمایه است، تلف نماید.

4) بیمه سامان و گروه فروش آتیه سازان چه خدماتی را به نمایندگان و کارشناسان خود ارائه میدهد؟

دوره ی تخصصی آموزشی اولیه توسط اساتید مبدع روش های نوین فروش برتر


بهره مندی از تجارب اساتید برتر بیمه سراسر کشور


حمایت و پشتیبانی 100 درصدی و بهرمندی از امکانات دفاتر سرپرستی در سطح منطقه


بهره مندی از امکانات مجازی گروه شامل: ” جامعه مجازی ” و ” اتوماسیون اداری” و دسترسی آنلاین به اساتید و متخصصین صنعت بیمه


کارگاه های آموزشی فصلی ، توسط اساتید بنام منطقه ای و کشوری


حمایت و پشتیبانی در ایجاد و معرفی بازار هدف
5) درآمدزایی در این حرفه به چه میزان است؟


میزان درآمدزایی در این کار، مثل تمامی کارهای مشابه، بستگی به توانایی، مهارت، تجارب، زمان و انرژی هر شخصی دارد. سرپرستان و پشتیبان های فروش، مهارتهایی را به شما آموزش می دهند و با در اختیار قرار دادن تجارب خویش، مسیر را برای کار شما هموار می کنند تا بتوانید ماهیانه درآمدی حداقل معادل ۷۰۰ هزار تومان بابت 5 ساعت کار در روز ، به دست آورید. افرادی هم بوده اند که در همین مدت زمان و یا بیشتر از آن توانسته اند به درآمدی بیشتردست یابند.

6) میزان رشد بین المللی در این فعالیت چگونه است؟

کسانی که در حوزه فروش بیمه های زندگی در کل دنیا فعالیت می کنند، سالانه در مجمعی به نام MDRT گرد هم می آیند و از تجربیات افراد موفق در عرصه بین المللی استفاده می کنند و با داشتن مدرک سازمان به عضویت انجمن مذکور درمی آیند و به دلیل داشتن این گواهینامه معتبر بین المللی جایگاهی حرفه ای در سطوح ملی و بین المللی به دست می آورند.


ضمنا افراد متقاضی تایید شده در جلسه مصاحبه ،قبل از شروع به کار در یک دوره ی آموزشی شرکت کرده و با اصول حرفه ای بازاریابی و فروش بیمه آشنا می شوند.


سر فصل های آموزشی که بصورت100درصد کاربردی شما را آماده ورود با بازار میکند.


جلسه اول: روشهای مشتری یابی و یافتن بازار هدف مناسب با بیمه های عمر


جلسه دوم: متدهای تولید تماس و تبدیل تماسها به قرارملاقات حضوری در بازاریابی بیمه های عمر


جلسه سوم: مدیریت جلسه ملاقات با مشتری (فاز اول: چگونه توجه و اعتماد مشتری را به خودمان جلب کنیم؟!)


جلسه چهارم: مدیریت جلسه ملاقات با مشتری (فاز دوم: تکنیکهای ارائه بیمه عمر براساس خواسته های هر مشتری)


جلسه پنجم: مدیریت جلسه ملاقات با مشتری (فاز سوم: تکنیکهای غلبه بر اعتراضات و بهانه های مشتری و قطعی کردن فروش در بیمه های عمر)


جلسه ششم: متدهای طراحی و خلق یک پیشنهادبیمه عمر ردنشدنی

تفاوت شرکت های بیمه ی خصوصی با شرکتهای بیمه دولتی چیست؟

پاسخ: از نظر اعتبار تفاوتی با هم ندارند زیرا همه زیر نظر بیمه مرکزی شکل گرفته و فعالیت می کنند تنها تفاوت این است که سهام بیمه دولتی را (ایران) دولت در اختیار دارد و سود شرکت را دولت دریافت می کند اما بیمه های خصوصی چون(آسیا ،البرز،دانا،سامان و.. سهامی عام هستند و سهامشان را مردم دارند مردم سود شرکت را دریافت می کنند.

تمام شرکت های بیمه ای اعم از خصوصی یا دولتی با مجوز بیمه مرکزی تاسیس می شوند و تحت نظارت و ضمانت بیمه مرکزی دولت جمهوری اسلامی ایران هستند.
بین تمام شرکتهای بیمه موجود در کشور بیمه عمر کارمندان بیمه مرکزی بعنوان نهاد نظارتی بر شرکتهای بیمه باید برترین و بهترین باشد که با افتخار اعلام میداریم کارمندان بیمه مرکزی تحت پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان هستند پس شما هم به ما بیپوندید.

سوال : چه تضمینی برای پرداخت تعهدات شرکت بیمه هست؟

پاسخ: تمام شرکت های بیمه با مجوز بیمه مرکزی تاسیس می شوند و ضامن اجرای همه بیمه مرکزی (همان دولت ) است.دقیقا همان ضمانت اجرای که برای بیمه خودرو است برای همه محصولات بیمه ای هم هست،و دقیقا در نگاه مشتر مداری شرکت ها سعی در بهتر پرداخت کردن تعهدات دارند تا رضایت مشتریان و در نتیجه مشتری بیشتری جذب کنند.

با حمایت و پشتیبانی آتیه سازان بیمه سامان برای خودتان کار کنید!!

بدلیل محدودیت جذب هرچه سریعتر جهت هماهنگی مصاحبه تماس بگیرید.

جهت تکمیل مدارک فقط تا 1393/06/25 فرصت دارید.
*********** -*********** حسینی عاشق آبادی در روزهای شنبه تا سه شنبه مصاحبه با وقت قبلی انجام میپذیرد.


(شعبه 111497 اصفهان بزرگمهر )

تلفن :  منقضی شده
منطقه :  اصفهان
آدرس :  خیابان بزرگمهر چهاراه نورباران ساختمان محمد طبقه دوم
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: آموزش 100درصد کاربردی فروش بیمه عمر همراه با معرفی به کار
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط