ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

آموزش موسیقی کودک در ولنجک

آموزش موسیقی کودک در ولنجک

آموزش موسیقی به کودکان در هنر خردخانه

با نگرش اُرف- شول‌وِرک

(Orff-Schulwerk)

توسط متخصصین آموزش موسیقی کودک و مدرسین دوره‌ دیده در موسسه‌ی آدمک

برای کودکان ۴ سال به بالا

آموزش موسیقی همراه با آواز، حرکت، ساز و بازی‌های هدفمندتقویت درک شنیداری، ریتم

کشف توانمندی‌های فردی

مشارکت در فعالیت‌های گروهی

هماهنگی بین ذهن و بدن

شناخت ارتباط بین هنرهای مختلف

آموزش موسیقی به کودکان به شکلی که امروزه در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد، محصول دنیای امروز و تفکری‌ است که پایه‌های آن از اواخر قرن ۱۹ میلادی شکل گرفته و از قرن ۲۰ به بعد مراحل کمال خویش را طی می‌نماید. اُرف-شول‌وِرک یکی از این محصولات است. اساس این نگرش عمدتا برپایه کارهایی ا‌ست که کودکان و همچنین بزرگسالان به آن علاقه‌مندند؛ همچون آوازخواندن، حرکات موزون، دست زدن، راه رفتن، جست و خیز کردن و بازی‌های هدفمند برای آموختن یک مطلب یا آهنگ.

در ارف–شول‌ورک هنرجویان همیشه فرصتی برای بازی و کشف می‌یابند. کشف قابلیت‌هایشان، ارتباطشان با دیگر افراد و فرهنگی که در آن می‌زییند. مربیان تعلیم دیده‌ی ارف– شول‌ورک، با در اختیار گذاردن ابزارهای لازم، به هنرجویان فرصت می‌دهند تا بتوانند توانایی‌های منحصر به فرد خویش را بشناسند و گسترش دهند. در این کلاس‌ها هنرجویان نه به عنوان فردی مصرف کننده، بلکه به عنوان فردی خلاق و فعال بر روند آموزش در کلاس تاثیر می‌گذارند.

کار ارف-شول‌ورک در محیطی غیر رقابتی شکل می‌گیرد. جایی که یکی از اهداف، لذت بردن از تولید موسیقی خوب در کنار دیگران است. آموزش خواندن و نوشتن زمانی آغاز می‌شود که هنرجویان بخواهند آنچه را در کنار هم ساخته‌اند روی کاغذ بیاورند.

ارف–شول‌ورک از شعر، ریتم، بازی، آواز و هنرهای دیگر به عنوان ساخت‌مایه‌ی اولیه استفاده می‌نماید و این مواد را از درون ریشه‌های فرهنگی منطقه‌ی خود بدست می‌آورد. در واقع کلاس ارف در کامل ترین شکل خود محلی‌ست برای آمیزش سنت، مدرنیته و ابتکار.

تلفن: 02122171549 و 02127682235آدرس: ولنجک - بلوار دانشجو - بالاتر از میدان حسامالحکما - موسسه منظومه خرد - خانه هنر خرد

تلفن :  02122171549
منطقه :  تهران
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: آموزش موسیقی کودک در ولنجک
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :