ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

سامانه پیام کوتاه و ارزان قاصد

سامانه پیام کوتاه و ارزان قاصد

لينك سايت اين آگهي

قیمت : تماس بگیرید

** نمایندگان میتوانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی ( مثلا www.YourName.com ) استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایید ، در این شرایط هیچ نامی از شرکت مادر برده نشده و نماینده میتواند به راحتی با نام برند خود فعالیت نمایند .


** علاوه بر این نمایندگان قادر هستند کپی رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی سامانه قرار دهند ، همچنین سامانه امکان قراردادن متون دلخواه در منوهای صفحه ورود ( درباره ما ، تماس با ما ، اطلاعات حساب ، قیمت خطوط اختصاصی ، تعرفه پیامک ، تعرفه پنل کاربری و …) را در اختیار نمایندگان قرار میدهد تا ایشان با صلاحدید خود این اطلاعات را برای کاربران خود قراردهند .


** سامانه امکان ایجاد پکیج ها و بسته مختلف را برای نمایندگان فراهم نموده تا نمایندگان بتوانند با فعال یا غیر فعال کردن بخش های مختلف و ایجاد سطوح دسترسی متعدد بسته هایی ایجاد کرده (مثلا بسته ساده ، حرفه ای و…) و اقدام به فروش پنل های کاربری نمایند


** نمایندگان میتوانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند ، بدین ترتیب با خرید پیامک از شرکت با قیمت مشخص میتوانند نسبت به قیمت گذاری با قیمت های بالاتر فرمایند .


** نمایندگان میتوانند به تعداد نامحدود کاربر ایجاد کرده ( بابت ایجاد کاربر هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد ) و کاربران را مدیریت و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند .


** نمایندگان میتوانند درگاه الکترونیک اختصاصی در سامانه راه اندازی نمایند ، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می شوند .


** نمایندگان میتوانند بخش ثبت نام آنلاین اختصاصی را برای خود فعال نمایند تا کاربران به سادگی بتوانند ظرف چند دقیقه ثبت نام کرده و به صورت آنلاین وجه مربوطه را پرداخت نمایند .


** نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش پشتیبانی ,سفارش شماره اختصاصی داده و بعد از ۱۰ دقیقه الی ۳ ساعت شماره خود را خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره مند شوند ، بنابراین نماینده قادر خواهد بود خطوط را با قیمت بالاتری به کاربران خود ارائه نماید .


** نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی مدیریت میتوانند پیامک ها و فعالیت های کل کاربران خود را مانیتور نمایند ، همچنین انواع گزارش گیری (گزارش های ارسال ، گزارش های مالی و…) به صورت روزانه و در بازه های مختلف زمانی امکان پذیر می باشد.


** *جدید* نمایندگان میتوانند به دو صورت به ارائه نمایندگی بپردازند :

۱** – نمایندگی مشابه:


در این روش نماینده از طریق پشتیبانی سامانه اطلاعات کامل نماینده جدید را به ما اعلام نماید تا نمایندگی برای وی ایجاد گردد.هیچ هزینه بابت ایجاد نماینده مشابه از شما دریافت نمیگردد و شما مجاز و مختار به اخذ هر مبلغی از نماینده مشابه میباشید ولی فروش پیامک و پشتیبانی نمایندگان مشابه با شرکت ما است


۲** – پنل نمایندگی زیرمجموعه :


نمایندگان میتوانند اقدام به ارائه پنل نمایندگی ( پنل کامل مشابه پنل خود ) اقدام فرمایند ، بدین ترتیب یک نماینده خود قادر خواهد بود تا نمایندگانی به صورت زیرمجموعه ایجاد نموده و نماینده و زیرکاربرانش را مدیریت نماید ، این امکان تنها برای نمایندگان عددی مقدور می باشد و مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان بابت هر زیر مجموعه از نماینده اخذ می گردد ، بدین ترتیب شما میتوانید یک نماینده کاملا مشابه خود با تمامی امکانات ایجاد کرده ، این نماینده قادر خواهد بود کاربر ایجاد نموده و نام کاربری را از طریق پشتیبانی به ما اعلام نماید تا کاربر به نمابنده تبدیل گردد.کاربران وی نیز قادر هستند زیر کاربر ایجاد کنند و شما از پیامک های کل این کاربران سود خواهید کرد .


نمایندگی سامانه:ghasedsms.ir


ایجاد نامحدود کاربر


دامنه اختصاصی


امکان تعریف لوگو


کپی رایت نماینده


بخش پشتیبانی و تیکت


بخش مدیریت مالی


بخش مدیریت تعرفه


بخش مدیریت پرداخت ها


بخش مدیریت بسته ها


بخش ایجاد درگاه پرداخت آنلاین


بخش مانیتورینگ پیامک های ارسالی


بخش گزارشات


بخش مدیریت شماره ها


بخش مدیریت پیام ها


بخش تنظیمات


بخش راهنما


بخش سوالات متداول


به همراه تمامی امکانات پنل کاربری


پشتیبانی از خطوط ۱۰۰۰

پشتیبانی از خطوط ۲۰۰۰

پشتیبانی از خطوط ۳۰۰۰


پشتیبانی از خطوط ۵۰۰۰


با لوگوی اختصاصی خوتان


دامنه رایگان


هاست رایگان


خط اختصاصی


هر پیامک 78ریال


تعرفه پایین


تماس :***********


سایت :ghasedsms.ir

تلفن :  منقضی شده
منطقه :  فارس
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: سامانه پیام کوتاه و ارزان قاصد
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :