ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

اولین خط تولید تمام خودکار تولید قالب سنگ مصنوعی در ایران راه اندازی شد.

شرکت تک وکیوم با بیش از 14 سال سابقه کار در صنایع پلیمر و افتخار همکاری با شرکت های معتبر و خوش نامی چون : ایران خودرو، رنو پارس، ایرانسل، صاایران، مولتی کافه، صحت، کاله، روزانه، پگاه و .... بر اساس نیازهایی که در واحد بازاریابی، تحقیق و توسعه خود شناسایی کرد، از 3 سال پیش شروع به راه اندازی بخش جدیدی در خصوص تولید قالب سنگهای مصنوعی نمود.
پس از به ثمر نشستن آزمون های مختلف، تیم فنی ما موفق به تولید قالب سنگهای مصنوعی، به عنوان اولین عرضه کننده این محصولات در ایران شد.

حاصل این تلاش، طراحی و فروش بیش از 120 نوع قالب سنگ بوده است که با تلاش تیم های Marketing و R&D، مجموعه همچنان در حال افزایش است.

این سنگها در 5 گروه به شرح زیر طبقه بندی شده اند :
• سنگ های نما Facing Tiles
• سنگ های وحشی Wild Stone
• سنگ های پیاده رو و کف پوش SidewalkTiles&Floor
• فرم های معماری Architectural Forms
• المان های داخلی Interior Elements

جدیدترین دستاورد تیم R&Dشرکت، منجر به نصب و راه اندازی جدیدترین تکنولوژی تمام اتومات تولید قالب سنگ مصنوعی در ایران شد که در کنار آزمایشگاه پلیمر، افزایش کیفیت قالبها را به همراه داشته است.

وجود مهندسین پلیمر و آزمایشگاه مجهز پلیمر در تک وکیوم موجب گشته تا با بهره گیری از Addative ها و میکس و طراحی پلیمرهای خاص، موادی متناسب با نیاز مصرف قالبهای سنگ مصنوعی تهیه و در تولید آنها مورد استفاده قرار گیرد.

تلفن :  منقضی شده
منطقه : 
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: اولین خط تولید تمام خودکار تولید قالب سنگ مصنوعی در ایران راه اندازی شد.
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :
فروش قالب های سرامیکی پیگمنت های رنگی خط تولید نیمه اتومات خط تولید اتومات وکیومی Cement Plast میز ویبره سمنت پلاست وکیوم تولید سنگ رزین مصنوعی قالب

آگهی های مرتبط