ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

زبان انگلیسی تافل آیلتس فاران تهرانپارس IELTS TOEFL

زبان انگلیسی فاران (تهرانپارس حیکیمه) بعضی ویژگی های موسـسـه ی زبان انگلیـسـی فـاران

دوره های ویژه زبان انگلیسی(مکالمه آزاد، فیلم..)

محدویت تعداد زبان آموز در هـر کاس(ده نفر)

بکارگیری ابزار چـند رسانه ای در کلاس

بازخورد موثر و چندمنبعی کلاسها

مشـاوره و تعیـین سـطح رایگان

پایش مداوم کیفی کـلاسها

ایـــنــتــرنــت وایـــرلــــس
_____________________________ _________
دوره های آموزشی موسسه ی فرهنگی آموزشی فاران
_____________________________ _________
دوره های کلاسیک:

دوره ی مقدماتی با شیوه های آموزشی استاندارد های جهانی به همراه منابع کمک آموزشی، برای مبتدیان ارائه می شود.در دوره های میانی، بر روی مکالمه، دستور زبان، تلفظ و درک مطلب، بیشتر تاکید شده و مهارت های چهارگانه در کنار کتاب اصلی ارائه می شود.در دوره های پیشرفته دانشجو بر اصول نوشتاری و روان سخن گفتن مسلط شده و آماده شرکت در کلاسهای آزمونهای استاندارد است.

دوره های TOEFL و IELTS

این دوره ها برای زبان آموزان پیشرفته طراحی شده و زبان آموز بعد از آن می تواند در آزمونهای استانداردTOEFL و IELTS شرکت کند.با توجه به متقاضیان زیاد و تعجیل دانشجویان برای دریافت این مدارک، دوره ی Pre-IELTS نیز به این کلاسها اضافه شده تا دانشجویان با مهارت ِکمتر را برای رسیدن به این کلاسها آماده کند.(اطلاعات بیشتر را اینجا بخوانید: +دوره ی IELTS ، +دوره ی TOEFL)

کلاس مکالمه ی آزاد

در کلاسهای مکالمه ی آزاد در هر جلسه یک موضوع رایج و معمولا اجتماعی برگزیده شده و درباره ی آن بحث می شود.در این کلاسها علایق دانشجویان در تغییر جهت مباحث موثر است و موضوع کتاب اصالت ندارد.گاهی نیز برای هر دانشجو یک نقش تعریف می شود (role playing) و هر کس در موقعیت نقش خودش در بحث شرکت می کند.معمولا در پایان جلسات موضوع جلسه بعدی و واژه های آن معرفی می شوند.البته اغلب مباحثات در ساعت مشخص تمام نشده و بعد از کلاس نیز دانشجویان به بحث خود ادامه می دهند!در این کلاس استاد نقش اداره ی بحث، اصلاح کننده و یا دخالت دادنِ همه دانشجویان را به عهده دارد.گاهی نیز اصطلاحات دقیقتر و یا متناسب تر را معرفی می کند.

کلاس فیلم:

این کلاسها بخاطر استقبال زبان آموزان و برای تقویت مکالمه در سطوح مختلف اجرا می شود.هرچند این دوره دارای کتاب مشخص و استانداردی است ولی تنوع و جذابیتهای خاص خود را دارد اصطلاحات عامیانه(slang) و رایج در متن جامعه به همراه کاربرد آنها در موقعیتهای مربوطه در فیلم، تقویت مهارت شنیداری و... انگیزه زیادی برای شرکت در این کلاسها ایجاد می کند.

اردوهای یکروزه:

در طول این اردوها که به صورت یکروزه طراحی شده اند اغلب به زبان انگلیسی صحبت می شود.قرار گرفتن در فضایی خارج ار محیطِ ایزوله شده ی کلاس و مواجه شدن با شرایط غیرمنتظره، دانشجو را وادار به بکارگیری لغات و ساختن جملات در یک لحظه می کند.این شرایط موجب می شود لغاتی که تنها حفظ شده اند در شرایط واقعی بکارگیری و فعال شده و آموزش انگلیسی واقعی تر شود.

دوره تربیت مدرس زبان TTC

این کلاس ویژه مدرسان زبان انگلیسی است که در آن، روشهای تدریس انگلیسی بصورت تئوری و کارگاهی ارائه شده و در پایان برای شرکت کنندگان مدرکT.TC صادر می شود.

همکاری با مراکز علمی و سازمانها:

این موسسه، همچنین دوره های مذکور را برای سازمانها و مراکز علمی در محل همان سازمان برگزار می کند.بعضی دیگر از دوره های ارایه شده عبارتند از:

کارگاه ارایه ی مـقاله به زبان انگلیــسـی

کارگاه تکنیکهای مقاله علمی انگلیسی

انگلیسی برای مکاتبات تجاری

دوره هـای فــشــرده مـکـالــمـه
______________________
آدرس: تهرانپارس- حـکـیـمـیه
بلوار بهار - روبروی بـازار کـوثـر
تلـفن: ********
فکس: ********

www.Faran-English.com
www.Faran-IELTS.com »همه آگهی های مهدوی را ببینید

تلفن :  منقضی شده
منطقه : 
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: زبان انگلیسی تافل آیلتس فاران تهرانپارس IELTS TOEFL
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :
تهرانپارس مدرس ielts تافل

آگهی های مرتبط