ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

تعمیرات پنل تلویزیون درب منزل - چالوس نوشهر نمک ابرود نور

تعمیرات پنل تلویزیون درب منزل - چالوس نوشهر نمک ابرود نور

قیمت : 100,000

تعمیرات پنل تلویزیون ال سی دی و ال ای دی سامسونگ در شرکت فن اورانچند مورد از عیب های مهم و شایع ال سی دی و اقدامات لازم برای تعمیر ال سی دی :

ابخوردگی پنل

راه راه شدن پنل

بهم ریختگی رنگخرابی در قسمت پاور تلویزیون ال سی دی که این خرابی در چند مورد است که در زیر به اشاره شده است.بیشتر خازن های قسمت پاور ال سی دی بعد از چندین ماه و سال خراب می شودکه برای تعمیر باید خازن فرسوده پاور ال سی دی تعویض شود.در مواردی ترانزیستور های قسمت پاور خراب می شود که برای تعمیر باید ترانزیستور ها عوض شوند بعضی از پاور ها STR به کار رفته که ممکن است این قطعه در بازار موجود نباشد در این صورت برد پاور تعویض می شود.در موارد کمی برای تعمیر ال سی دی باید برد پاور ال سی دی تعمویض شد.تلویزیون صدا دارد تصویر نداردوقتی تلویزیون ال سی دی و ال ای دی صدا دارد ولی تصویر ندارد بیشتر خرابی در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. خرابی بک لایت در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی شایع است. در تلویزیون های ال ای دی سری f سامسونگ خرابی بک لایت بیشتر است.چراغ ال ای دی تلویزیون چشمک می زند ولی روشن نمی شوددر این مورد خرابی تلویزیون بیشتر در قسمت پاور می باشد و برد پاور در اکثر مواقع قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود. بعضثی مواقع خرابی از برد مین نیز می تواند باشد که احتمال آن بسیار کم است.تلویزیون دیر روشن می شوددیر روشن شدن تلویزیون در اکثر مواقع مربوط به برد پاور می باشد و خود برد قابل تعمیر می باشد . تعمیر برد پاور تلویزیون در محل مشتری انجام می شود و به مدت سه ماه ضمانت می شود.HDMI تلویزیون کار نمی کندخرابی HDMI مربوط به برد مین می باشد که در بعضی مواقع برد تعمیر می شود و در صورت تعمیر نشدن برد باید کامل تعویض شود.

کلمات کلیدی آگهی:نمایندگی سونی چالوس ،نمایندگی سامسونگ چالوس

مشخصات آگهی :

نام : کامران زارع تلفن : 01152245137 09351687073 09111931732 ایمیل : ارسال آگهی : جمعه ، 1 مرداد ، 1395 به روز رسانی : دوشنبه ، 19 مهر ، 1395 موقعیت آگهی : چالوس - صوتی و تصویری در چالوس

تلفن :  09351687073
منطقه :  مازندران
آدرس :  پاساژمنطقی طبقه دوم شرکت فن اوران شمال
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: تعمیرات پنل تلویزیون درب منزل - چالوس نوشهر نمک ابرود نور
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :