ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

کلمات کلیدی

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


فروش آون خلاء فاینتک

فروش آون خلاء فاینتک

لينك سايت اين آگهي

قیمت : تماس بگیرید

بنام خدا

آون خلاء چیست؟

وچگونه کار می کند؟ ودارای چه قطعات داخلی وعملکردی می باشد؟ودر چه صنایعی کاربرد دارد؟

خشک کردن بوسیله خلاء عملیات انتقال جرمی است که در آن رطوبت موجود در یک ماده به طور معمول مرطوب با استفاده از ایجاد خلاء از بین می رود.

اصل ایجاد خلاء برای کاهش فشار زیر فشار بخار آب بوسیله استفاده ازپمپ خلاء، فشار در اطراف ماده خشک ایجاد می کند. این عمل نقطه جوش آب داخل نمونه را کاهش داده و بنابراین میزان تبخیر را به میزان زیادی بالا می برد. وبه همین دلیل میزان خشک شدن محصول به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

فشار نگهدارنده در خشک کردن بوسله خلاء به طور کلی 0.0296-0.059 atm و نقطه جوش آب 25-30 ◦C می باشد. فرایند خشک کردن درخلاءفرآیندی است که در فشار های کاهش یافته و رطوبت نسبی پایین نسبت به فشار محیط انجام می شود. به همین دلیل خشک کردن در این شرایط سریعتر اتفاق می افتد.

از آنجا که انتقال حرارت در خلاء به راحتی انجام نمی شود معمولا درآون های خلا از ژاکت های مخصوص حرارتی یا سینی های پلیت حرارتی استفاده میگردد ودربرخی از آون های خلا با استفاده از سیستم دیجیتالی خلا برنامه های تعریف شده چرخه های دما وخلا را تنظیم می کنند.

آون خلا از یک محفظه خارجی از جنس ورق استنلس استیل با پوشش رنگ کوره ای یا الکترواستاتیک آغازو در ادامه عایق های حرارتی والمنت های حرارتی داخلی وسپس محفظه داخلی که معمولا به صورت یکپارچه ساخته می شود که هیچگونه خروجی وشکست خلایی را در دستگاه ایجاد نکند ودرادامه ورودی جهت اتصال به پمپ خلا درداخل محفظه داخلی قراردارد سیستم دارای کنترلر دیجیتال یا عقربه ای خلا وکنترلرهای PID دما جهت تنظیم دما وخلا می باشد وبسته به کمپانی تولیدکننده دارای گزینه هایی مانند سیستم پیش گرمایش یا اتصال به کامپیوتر ویا انواع آلارم های مخصوص حرارت یا خلا یا تنظیم کننده های پیشرفته دما وخلا با استفاده از بردهای الکتریکی تعریف شده جهت پارامترهای خلا ودما می باشد این دستگاه در صنایع رنگ ورزین ,صنایع شیمیایی,ایمپلنت های پزشکی,صنایع هوا فضا,تولید ماسک های شیمیایی,صنایع غذایی ومواد حساس به دما کاربرد داشته وتوسط کمپانی های زیر تولید می شوند.

آون خلاءکمپانی فاینتک finetechکره یکی از مناسبترین وبا کیفیت ترین آون خلا های موجود می باشد که دارای کنترلر دیجیتال PIDدارای شلف استیل دارای پنجره مشبک برروی درب که در حجم های زیر با مشخصات زیر ارائه می گردد.

آون خلاءفاینتک کره باحجم 27لیتر دیجیتالی دارای رنج دمایی محیط تا 200درجه سانتیگرادباچمبر مقاوم یکپارچه رنج خلا 0تا760میلیمترجیوه ابعاد داخلی 300*300*300mmمدلFTVO-701

آون خلاءفاینتک کره باحجم 64لیتر دیجیتالی دارای رنج دمایی محیط تا 200درجه سانتیگرادباچمبر مقاوم یکپارچه رنج خلا 0تا760میلیمترجیوه به ابعاد 400*400*400 mmمدلFTVO702

آون خلاءفاینتک کره باحجم 27لیتر دیجیتالی دارای رنج دمایی محیط تا 200درجه سانتیگرادباچمبر مقاوم یکپارچه رنج خلا 0تا760میلیمترجیوه ابعاد داخلی 300*300*300mm وقابلیت تنظیم خلا وبرنامه ریزی دیجیتال وکنترل خلاء

ساخت finetech مدل FTVO-701 p

درصورت نیازبه اطلاعات تکمیلی پیرامون خرید آون خلاء فاینتک باشماره های زیر تماس بگیرید.

021-88826626

09122436094

تلفن :  88826626-09122436094-09383747057
منطقه :  تهران
آدرس :  خ مفتح خ سمیه
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: فروش آون خلاء فاینتک
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :