ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


دارالترجمه معتبر در شمال ، شرق و مرکز تهران

دارالترجمه معتبر در شمال ، شرق و مرکز تهران

دارالترجمه رسمی ترنسفام (شماره 1034)

دارالترجمه معتبر در شمال، شرق ومرکز تهران

ترجمه رسمی و فوری اسناد با تائیدات دادگستری

حضور دائمی مترجم رسمی در دارالترجمه ترنسفام موجب افزایش چشمگیر کیفیت و سرعت خدمات این دفتر نسبت به سایر دفاتر شده است.

دارالترجمه رسمی شماره 1034 تهران (ترنسفام) از مراکز معتبر ترجمه رسمی دارای مجوز قوه قضائیه است که از سال ۸۹ تا کنون در منطقه شمال و مرکز تهران ، خدمات حرفه ای ترجمه مدارک و متون را به مشتریان خود عرضه می کند.

هشت سال سابقه ترجمه رسمی و تعامل با صدها نفر از متقاضیان ویزا (اعم از تحصیلی، مهاجرتی، دیدار و ...) منجر به شکل گیری گنجینه ارزشمندی از اطلاعات درباره ظرافتها و ریزه کاریهای ترجمه رسمی برای متقاضیان ویزا شده است، زیرا هر یک از سفارتها، دستورالعمل خاص خود را برای ارائه اسناد و ترجمه رسمی دارند(به عنوان مثال ویزای توریستی کوتاه مدت فرانسه نیازی به تائیدات دادگستری ندارد اما برای ویزای تحصیلی اسناد باید به تائیدات دادگستری و خارجه برسند یا اینکه مدت اعتبار ترجمه اسناد مختلف با یکدیگر متفاوت است، و اعتبار ترجمه برخی اسناد نظیر شناسنامه و گواهی عدم سوء پیشینه پس از مدتی نیاز به تمدید دارد و ...). متاسفانه عدم اطلاع از این نکات یا کسب اطلاعات از منابع غیر موثق ، موجب خسارتهای مالی و معنوی به متقاضیان می شود.

دارالترجمه رسمی و تیم تخصصی ترنسفام افتخار آن را دارد کهگنجینه تجارب ارزشمند خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا با آسودگی و در کمترین زمان ممکن، موفق به کسب بهترین نتیجه شوند.

مدیریت و تیم مترجمان ترنسفام به دور از شعار های تبلیغاتی، به کیفیت ترجمه اهمیت می دهند و بر این باورند که ترجمه ها نقش مهم و سرنوشت سازی ایفا می کنند و در صورت وجود خطا به اشخاص و شرکتها آسیب میزنند.

* تضمین ترجمه برای مشتریان حساس- امکان بررسی و اصلاح اصطلاحات تخصصی قبل از چاپ

* ترجمه پرشتاب:

دارالترجمه ترنسفام از اهمیت وقت و سرعت ترجمه برای متقاضیان کاملاً آگاه است و در خدمتی منحصر به فرد، امکان ترجمه فوق فوری (در یکساعت و کمتر) را برای مشتریان ترجمه رسمی فراهم کرده است.با تماس تلفنی یا پیام در تلگرام/ واتساپ در جریان نحوه ارسال مدارک و تحویل ترجمه ها قرار بگیرید:

09359810638

آیدی مشاوره و قیمت دهی تلگرام :[email protected]

تلفن :  02188730695
منطقه :  تهران
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: دارالترجمه معتبر در شمال ، شرق و مرکز تهران
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط