ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

کلمات کلیدی

نیازمندیا، انتخاب مدیران و بازاریابان موفق

ثبت نام كنيد


نمایندگی GREEGOO-SSR GREEGOO-فروش SSR-اس اس آر-رله SSR -رله اس اس آر-SSR گریگو-قیمت SSR

نمایندگی GREEGOO-SSR GREEGOO-فروش SSR-اس اس آر-رله SSR -رله اس اس آر-SSR  گریگو-قیمت SSR

برق و صنعت بین الملل تنها نمایندگی SSR های گریگو در ایران

شرکت گریگو GREEGOO دارای 12 سال فعالیت تخصصی و حرفه ای در زمینه طراحی و تولید قطعات نیمه هادی در دنیا می باشد. محصولات تولیدی شرکت گریگو شامل انواع رله های حالت جامد تک فاز و سه فاز (SSR تکفاز و SSR سه فاز)، انواع دیود و تایریستور، ماژول IGBT، تریستورهای دیسکی، پل دیود، پل تریستور، درایو کنترل دور، انواع سافت استارت و ... است. کیفیت بالا و تنوع محصولات گریگو دلیل موفقیت این کمپانی در منطقه و در دنیا شده است. محصولات تولیدی این کمپانی در 50 کشور دنیا از جمله آلمان، ایتالیا، روسیه به فروش می رسد.

معرفی رله SSR گریگو

رله های SSR گریگو از نظر ظاهری مانند سایر اس اس آرها بوده و تفاوتی از نظر ظاهری ندارد. تفاوت اصلی در کیفیت ترایاک و یا تریستورهای تعبیه شده در داخل اس اس آر است. به دلیل استفاده از قطعات نیمه هادی با کیفیت در این اس اس آرها و همچنین طراحی منحصر به فرد گریگو این امکان وجود دارد که SSR بتواند با حداکثر جریان نامی نوشته شده روی اس اس آر کار کند بدون اینکه آسیبی به آن برسد. کلیه رله SSR های گریگو دارای کاور ایمنی، وایرشو و وریستور حفاظتی می باشند. کار اصلی کاور، ایمنی کاربر هنگام کار با اس اس آر است. با وجود وایر شو ها کار اتصال سیمها به رله SSR به راحتی و درستی انجام شده و احتمال bad connection وجود ندارد. وظیفه وریستور که در خروجی رله SSR نصب می شود حفاظت در برابر اضافه ولتاژهای ناگهانی (سرج Surge) است. منشا سرج می تواند سوییچ زنی یا صاعقه یا هر علت دیگری باشد. با نصب این وریستورها نه تنها اس اس آر، بلکه بار ما نیز حفاظت خواهد شد.

رله SSR های گریگو در انواع تک فاز و سه فاز و با جریان/ولتاژهای مختلف تولید می شوند. برتری رله های گریگو این است که می توانند تا ولتاژ خروجی 480 ولت را قطع و وصل کنند. این برتری در تحمل ولتاژ بالا که به واسطه المانهای با کیفیت ایجاد شده منجر به بالا رفتن عمر اس اس آر می شود. رله اس اس آرهای گریگو نه تنها به صورت کلید عمل کرده بلکه انواع آنالوگ این رله ها نیز وجود دارند که می توانند خروجی را بر حسب ورودی به صورت آنالوگ کنترل کنند. ورودی SSR می تواند هر یک از سیگنالهای (4-20)mA، (0-5)V و یا ورودی مقاومت (اهم) باشد. اس اس آر های گریگو همچنین در انواع DC به DC نیز وجود دارند که برای کنترل بارهای DC استفاده میشود.

مزایای SSR نسبت به کنتاکتور و رله های الکترومکانیکی

- عمر بیشتر

- قابلیت قطع و وصل سریعتر

- عدم ایجاد نویز در قطع و وصل

- عدم تولید صدا در قطع و وصل

- امکان کنترل خروجی ولتاژ و جریان توسط SSR

- اشغال فضای کمتر در تابلو

- عدم ایجاد جرقه در قطع و وصل اس اس آربرق و صنعت بین الملل نماینده رله SSR گریگو در ایران است. برق و صنعت بین الملل کلیه رله SSR های گریگو در انواع تک فاز، سه فاز، DC به AC، AC به AC، DC به DC، اس اس آر اهمی، رله SSR ورودی آنالوگ، رله SSR چپ گرد و راست گرد موتور، SSR ریلی و در جریانهای مختلف موجود و آماده ارائه به مصرف کنندگان محترم می باشد.

آدرس : تهران-میدان امام خمینی-لاله زار جنوبی – پاساژ جهان الکتریک – پلاک 10

تلفن: 33530856-33945217

مشاور فروش : پیمان مسیح

همراه: 09124548013website: https://www.electromelal.com

Email: [email protected]

تلفن :  021-33530856
منطقه :  تهران
آدرس :  : تهران-میدان امام خمینی-لاله زار جنوبی – پاساژ جهان الکتریک – پلاک 10
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: نمایندگی GREEGOO-SSR GREEGOO-فروش SSR-اس اس آر-رله SSR -رله اس اس آر-SSR گریگو-قیمت SSR
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :

آگهی های مرتبط