ورود کاربرانتازه وارديد؟ ثبت نام كنيد


آپلود ویدیو

با انتشار ویدیو در دالفک، مشتریان جدید را کشف کنید.
http://www.dalfak.com

پرداخت با کارتهای عضو شتاب

آگهی های جدید

سوپرسبد ، ارایه دهنده خدمات خرید گروهی اینترنتی به ایرانیان عزیز مقیم در شهرهای بزرگ ایران با مرکزیت تهران می باشد.

سوپرسبد ، ارایه دهنده خدمات خرید گروهی اینترنتی به ایرانیان عزیز مقیم در شهرهای بزرگ ایران با مرکزیت تهران می باشد.
"سوپرسبد" این افتخار را دارد که بهترین و ارزانترین خدمات و محصولات را از همکاران محلی خود (سوپر مارکتها، رستوران ها، مراکز سلامتی و زیبایی، ورزشگاه ها، مراکز آموزشی، آژانس های مسافرتی، هتل و مسافرخانه ها و غیره) در شهرهای مختلف ایران را با بیشترین تخفیف ممکن در اختیار مشتریان محترم خود بگذارد!
خرید گروهی( تخفیف گروهی) چیست؟
خرید گروهی روشی تجاری است که می‌کوشد خریداران را از تخفیف ویژه بهره مند و فروش فروشندگان را تضمین نماید.سرویس‌های خرید گروهی در حقیقت واسطه ای هستند بین خریدار و فروشندگان.در این مدل خریداران می‌توانند، اجناس و خدمات مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های محبوبشان ارزان تر از مراجعه مستقیم خریداری کنند و ضمنا با دسترسی به شبکه‌های اجتماعی مثل فیسبوک و تویتر این پیشنهادها را با دوستانشان به اشتراک بگذارند و یا از فروش، پیشنهاد، حراج و تخفیف‌ها ازطریق ایمیل و اس ام اس با خبر شوند.
در این مدل فروشندگان هزینه‌های بازاریابی و فروش به روش‌های سنتی و تبلیغات کور را به صفر می‌رسانند و تنها روی کسانی تمرکز می‌کنند که خریداران قطعی و واقعی هستند.نقطه ی تمایز سرویس‌های تخفیف گروهی و فروش‌های سنتی و فروشگاه‌های اینترنتی سنتی این است که در این مدل در صورت فروش قطعی تعداد توافق شده ای از اجناس یا خدمات عرضه شده، فروشندگان تخفیف قابل توجهی به گروه خریدران می‌دهند، در نتیجه فروش‌ها ویژه و جذاب می‌شوند.
با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی در ایران و جهان اینگونه سرویس‌ها با استقبال فراوانی همراه شده اند، کاربران دنبال تخفیف و فروشندگان به دنبال کاهش هزینه‌ها و فروش بیشتر و تضمین شده هستند.سرویس‌های خرید گروهی پاسخگوی هر دو گروه هستند.
www.Supersabad.com

تلفن :  منقضی شده
منطقه : 
آدرس : 
تماس با آگهی دهنده ()
در مورد: سوپرسبد ، ارایه دهنده خدمات خرید گروهی اینترنتی به ایرانیان عزیز مقیم در شهرهای بزرگ ایران با مرکزیت تهران می باشد.
نام :
ایمیل یا تلفن :
پیام :

کلمات کلیدی :
فروشگاه تخفيف گروهي سایت های خرید گروهی سایت های تخفیف سایت های تخفیف گروهی سایت خرید گروهی خرید شارژ همراه اول خرید اینترنتی فروشگاه اینترنتی

آگهی های مرتبط